Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2017 balandžio 5d. 14:55

Nancy Vieira – Cesarios Evoros žemietė pagaliau Lietuvoje!

Nancy Vieira
Renginio organizatorių nuotr. / Nancy Vieira

Ko gera, dažnas esat girdėjęs nostalgiškai kimų legendinės Žaliojo Kyšulio „Basakojės divos“, Cezarijos Evoros balsą, ne kartą pakerėjusį Lietuvos publiką, dažnai skambantį jaukiuose restoranėliuose?

Nancy Vieira, Cezarijos Evoros, žemietė. Tituluojama geriausiu Portugalijos balsu. It anglys žibančios charizmatiškosios atlikėjos akys, šildanti šypsena, kutenantis širdis švelnus it pūkas ir skaidriai minkštas balsas. Jis nuneša Į smaragdo jūros purslų skalaujamas baltasmėles Žaliojo kyšulio salas, nuteikia taip svajingai, jog kūnu vilnija malonūs pagaugai. Girdime morna... tradicinį salų muzikos žanrą, dainuojamą melodinga kreolų kalba. Morna Cabo Verde salose, tai tas pats, kaip tango Argentinoje, fado Portugalijoje, flamenco Ispanijoje, rumba Kuboje, ir t.t. Morna dainavo ir neprilygstamoji Cezarija, papsėdama scenoje savąjį cigarą.

Kiekviena Nancy daina pasakoja savo istoriją, kuria neišdildomą nuotaiką. Užsimerki. Kad ir skamba kreolų kalba, kurios nesupranti, bet palaimingai užsimerki, nes girdi širdimi. Jausmingas egzotiškosios dainininkės balsas – kelionė į amžiną sielos pavasarį.

Nepraleiskite šios neeilinės, pirmą kartą po Lietuvos padange nuskambėsiančios puotos jausmams.

VIDEO: Nancy Vieira - Maylen (Official Clip)
Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

48:28
34:49
00:43

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/