Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 24d. 16:40

Naujas vakarėlių ciklas šturmuos aukštai esančias erdves

DJ Mamania
Mykolo Paškausko nuotr. / DJ Mamania

Vasaros metu apmirštanti naktinių klubų ir vakarėlių „su stogu“ kultūra pagreitį ir vėl įgauna rudeniop, todėl jau paskutinėmis rugpjūčio dienomis startuosiantis naujas vakarėlių ciklas „Up To The Sky“ visus norinčius ištisus metus linksmintis kuo arčiau saulės pakvies į išskirtinę didžėjų komandą subūrusią muzikos šventę.

Rugpūčio 29-tą Europos 31 aukšte muzikos žaibais svaidysis pirmasis „aukštyn į dangų“ vakarėlis su tikrų melomanų ir savo srities virtuozų kvartetu priešaky: „Metal on Metal" trijulė, sugebanti iš proto išvaryti net bepročius, Dj Mamania, istorinė asmenybė, kurios nevalia talpinti į aprašymų rėmus, Dj Vaiperis, muzikiniais kočėlais voliojantis neįtikinamiausius garsus, ir „Happyendless Dj Team“ – pripažinta, numylėta ir pelnytai tituluojama viena geidžiamiausių.

Vilniaus „palubėje“ vyksiantis vakarėlis visus svečius įpareigos atitinkamai pasipuošti – angelų tematika savotiškai įprasmins muzikinės fiestos pavadinimą, kviečiantį kilti aukštyn link dangaus.

Naujojo vakarėlių ciklo „Up To The Sky“ idėjos gimdytojai žada kiekvieną kartą muzikinę šventę rengti vis aukščiau, nebijant ir pačių netikėčiausių erdvių, tad pirmyn gamintis sparnų!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:19
01:04
01:07

Maistas

Kinas