Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujokų apdovanojimuose – gyvi pasirodymai ir darbdavių dėmesys

„Freaks on Floor“
„Red Bull Tourbus“ organizatorių nuotr. / „Freaks on Floor“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Naujokų rinkimai baigti. Balsadėžės užvertos, liko suskaičiuoti balsus. Gruodžio 8 d., ketvirtadienį, menų fabrike „Loftas“, „Pravda“ atskleis, kurie naujokai šiais metais geriausi. Laukia septintasis vos gimusių talentų prisistatymui skirtas renginys, kuris per visą gyvavimo periodą taikliausiai spėjo ateities perspektyvas.

„Nors žurnalo era jau baigėsi, šie apdovanojimai ženklina dar didesnę aistrą jauniems ir talentingiems. Pagerbdami šiemet sužibusius, jau veikiantį portalą pravda.lt paverčiame didžiausia Lietuvoje jaunųjų kūrėjų informacine platforma, kurioje meno, verslo ir kūrybinių industrijų atstovai galėtų surasti potencialius darbuotojus. Visi kūrėjai čia gali susikurti trumpus profilius su prisistatymais bei kontaktais, o mes pasirūpinsime, kad juos reguliariai apžiūrėtų potencialūs darbdaviai“, – savo atsidavimu Naujokų idėjai dalinosi redakcijos nariai.

Vainikuoti laureatus pasiryžęs rinkiminis kolektyvas ne tik sakys liaupses – apdovanojimus lydės ir muzikinė programa. Joje – vienuolika gyvai savo kūrinius atliksiančių muzikantų ir kūrėjų: metams praėjus į Naujokų sceną grįžta repo duetas „Dee&Kamy“ ir dar seniau savo simpatijas susirinkę lietuviškieji roko meistrai „Freaks on Floor“.

Naujokų gretoms atstovaus: „Jama&W“, „Artrace“, Umiko, Napo, „Sheep Got Waxed“, Brolis, „mmpsuf“, Naujokuose debiutuosiantys ir dar niekam nepažįstami „Detroit“ bei neseniai sužibęs Ericos ir Jurgio Didžiulių duetas „The Ball & Chain“.

„Tai bus didžiausia ir kokybiškiausia ateities talentų šventė per visus metus. Todėl jau tą vakarą sukviesime visus, kurie turi pinigų ir galimybių prisidėti prie naujokų saviraiškos. Kodėl gi šviežiausias vakarėlis negalėtų tapti pasimatymu darbo biržoje?“ – planus apie savo naują socialinę misiją dėstė renginio akušeriai.

Ryškiausia jauno talento koncentracija per visus metus – gruodžio 8 d.,  ketvirtadienį, 21.00 menų fabrike „Loftas“.

Komentarai
Temos „Loftas“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau