Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 sausio 2d. 14:46

Naujųjų metų Gala koncerte apdovanoti Metų operos ir baleto solistai

S.Semianiūra, G.Kevisas
Martyno Aleksos nuotr. / S.Semianiūra, G.Kevisas
Iškilmingo Naujųjų metų Gala koncerto metu Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre gruodžio 31 d. apdovanoti geriausi 2014 metų operos ir baleto solistai – sopranas Joana Gedmintaitė, baleto solistė Kristina Gudžiūnaitė, tenoras Tomas Pavilionis ir baleto solistas Stanislavas Semianiura.

Apdovanojimai geriausiesiems teikiami jau tryliktus metus, tačiau privačių remėjų premijos skiriamos pirmąkart.

Metų operos solistės apdovanojimą Joana Gedmintaitė pelnė už Rozinos vaidmenį Gioachino Rossini operoje „Sevilijos kirpėjas“ ir įspūdingą Violetos vaidmens debiutą Giuseppe’s Verdi operoje „Traviata“.

Solistę pasveikinusi Nerija Kasparienė steigdama premiją įprasmino savo vyro, žurnalisto, ilgamečio „Amerikos balso“ bendradarbio Romo Kasparo atminimą.

Metų baleto soliste išrinktai Kristinai Gudžiūnaitei apdovanojimą įteikė ilgametė LNOBT baleto trupės rėmėja Raminta Kuprevičienė. K.Gudžiūnaitė apdovanojimą pelnė už Auroros vaidmenį Piotro Čaikovskio balete „Miegančioji gražuolė“ ir Mari balete „Spragtukas“.

Operos ir baleto Vilties premijas įsteigė Danutė ir Raimundas Petrauskai. Jiedu scenoje sveikino Metų operos vilties apdovanojimą pelniusį tenorą Tomą Pavilionį ir Metų baleto viltimi išrinktą Stanislavą Semianiurą.

T.Pavilionis premiją pelnė už Korneto vaidmenį to paties pavadinimo Onutės Narbutaitės operoje, Grafo Almavivos vaidmenį „Sevilijos kirpėjuje“ ir ryškų debiutą Alfredo vaidmeniu „Traviatoje“.

S.Semianiura apdovanotas už Dezirė vaidmenį balete „Miegančioji gražuolė“ ir Princo vaidmenį balete „Spragtukas“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams