Dabar populiaru
Publikuota: 2017 vasario 14d. 12:08

Palangoje skambės švytinčiu medumi vadinamas argentinietės Lily Dahab balsas

Argentinietė Lily Dahab koncertuos Palangos „Ramybėje“
Koncerto organizatorių nuotr. / Argentinietė Lily Dahab koncertuos Palangos „Ramybėje“

Šeštadienį 19 val. Plangoje, „Ramybės“ kultūros centre (Vytauto g. 35) koncertuos argentinietė Lily Dahab – dainininkė, kurios balsas, pasak kritikų, „bučiuojas“ ir „kandžiojas“, tarsi sirena atima klausytojui žadą nuo pirmo iki paskutinio akordo.

Dainininkei pritars pianistas Bene Aperdannier, kontrabosininkas Andreas Henze ir perkusininkas Topo Gioia.

Koncerte skambės originalios tango interpretacijos, argentinietiško folkloro atspalviai, bosanovos ir sambos pliūpsniai, žaismingi džiazo pipiriukai.

Lily koncertai apgaubti nepaprastos magijos. Jie tarsi nuskraidina į Argentinos platybes, kurios L. Dahab kūryboje išsiskleidžia visu savo grožiu ir palieka pėdsakus kiekvieno klausytojo širdyje.

L.Dahab užaugo Buenos Airėse, ten mokėsi muzikos, įrašė bolero albumą ir pradėjo muzikės karjerą. Atlikusi pagrindinį vaidmenį miuzikle „Katės“, ji persikėlė į Ispaniją. Ten dainininkė praleido net devynerius metus, sukūrė daug vaidmenų, tarp jų – Esmeraldos miuzikle „Paryžiaus katedra“.

Po to meilė ir nauji karjeros lūkesčiai nubloškė Lily į Berlyną. Čia ji pradėjo bendradarbiauti su pianistu Bene Aperdannier, įrašė su jo kvartetu bolero, tango ir bosanovų albumą „Nomade“, kuris buvo nominuotas Vokietijos įrašų kritikų apdovanojimui, sulaukė daug liaupsių žiniasklaidoje ir atvėrė dainininkei kelią į didžiųjų Europos festivalių scenas.

Ne mažesnė sėkmė lydi ir albumą „Huellas“. „Jausmingumas turi naują vardą – Lily Dahab“, „tokio gražaus balso jau seniai negirdėjome“, – žavėjosi dainininke Vokietijos spauda ir pavadino jos balsą „švytinčiu medumi“.

Temos: 2 Palanga Argentina

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/