Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 10 06, 12:47

Paroda „Kuždesiai“: kelionė į gamtos apsuptį

2022-ieji – Gyvūnų gerovės metai. Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus kviečia lankytojus pabūti gamtos apsuptyje parodoje „Kuždesiai“, rašoma pranešime spaudai.
Parodos kadras
Parodos kadras / O.Vėliūtės nuotr.

Šnabždesiai, trelės, klegesiai, šnaresiai, kurkimas – gamtos garsai, vieni kitus papildydami, susilieja į nuostabų orkestrą. Parodoje kviečiame pasiklausyti įvairiausių gyvūnų „kalbos“ ir specialiai parodai sukurto garso takelio. Šio ypatingo orkestro dalyviai atgis teatro dailininkų kurtuose kostiumuose. Ne visada spektakliuose atlikę pagrindinius vaidmenis, mūsų parodoje animalistiniai personažai taps svarbiausiais herojais. Jungiami natūralių garsų, gyvūnų kostiumai iš skirtingų spektaklių, nukels žiūrovą į magišką gamtos buveinę.

Smalsu kaip atrodė baleto spektaklyje Jūrų arkliukas, Gulbė, Voras, operoje šuoliuojantis Žiogas ar pukšintis Vabalas? Menininkų fantazija neišsemiama, tuo galėsite įsitikinti apžiūrėję dailininkų Henriko Cipario, Giedrės Riškutės, Aušros Bagočiūnaitės-Paukštienės, Dieter‘io Schor‘o (Vokietija), Ievos Šimukonytės, Reginos Songailaitės, Vitalijaus Mazūro, Liučijos Čarneckaitės-Jasiukevičienės kurtus kostiumus ir Romano Dudos marionetę.

Paroda veiks iki 2022 lapkričio 1 dienos.

Parodos kūrėjai: parodos kuratorė Vykintė Stundytė-Pier, dizainerė Ona Vėliūtė, muzika Deividas Pakulnis, šviesos, įrengimas Audrius Janulevičius.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą