Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 10d. 08:38

Paroda „Mažoji Kalėdų šventė“

R.Rinkevičienės sukurta koljė su agatu
R.Rinkevičienės sukurta koljė su agatu
Naujo rūbo, o juo labiau papuošalo įsigijimas moteriai – lyg maža šventė. Tai žinodama, menininkė Regina Rinkevičienė ilgai neieškojo pavadinimo naujausiai savo parodai.

O kadangi juvelyrikos dirbiniai bus eksponuojami gruodį, kai visų mintys sukasi apie Kalėdas, pavadinime atsirado ir šis žodis.

Galerijoje „Aukso pjūvis“ (K.Donelaičio g. 62/ V.Putvinskio g. 53) šiandien atidaroma paroda „Mažoji Kalėdų šventė“, anot pačios autorės, yra kamerinė. Jai kaunietė menininkė atrinko naujausius savo darbus – kaklo papuošalus, auskarus ir seges.

Talino dailės institutą (Estija) baigusi R.Rinkevičienė įgijo metalo plastikos dailininkės specialybę. Daug metų ji kūrė metalo pano bei monumentalias gamtinės tematikos kompozicijas. Tačiau atradusi originalią sidabro apdirbimo techniką, dailininkė pasinėrė į juvelyrinių dirbinių kūrybą.

Kaip sakė pati R.Rinkevičienė, daugiausia ji dirba su lietuvių kultūrinei tradicijai artimiausiomis medžiagomis: sidabru, žalvariu bei variu. Mėgstamus metalus menininkė jungia su įvairiais brangiaisiais ir pusbrangiais akmenimis: kalnų krištolu, agatu, perlais, malachitu, rubinu, turkiu. Pasak dailininkės, idėjų ir įkvėpimo ji semiasi iš gamtos.

Parodos, kuri galerijoje „Aukso pjūvis“ veiks iki sausio 31 dienos, atidaryme fleita gros Kauno I muzikos mokyklos mokinė Neringa Stučinskaitė (mokytoja Lidija Gomolickaitė-Grudzinskaitė). Renginio pradžia – 18 val.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

02:37
01:14:11
00:36

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata