TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Partyzanai ir „Minimal.lt“ klube „Opium“ dėlios rudens pliusus

+++
+++
Šaltinis: 15min
0
A A

Nereikia ieškoti minusų. Verčiau rinkti ir į vieną vietą krauti pliusus, kurie miestą užklojus tamsai virsta vienu bendru įvykiu. Naujai išvesta pliusų formule rudenį pasitinka komandos „Minimal.lt“ ir „Partyzanai“, į pirmą jungtinį judesį kviečiančios rugsėjo 11-ąją. Serija „+++“ startuoja dalies miestiečių vis dar nepažintame, bet to labai vertame klube „Opium“.

Pirmieji formulėje – serijos iniciatoriai, dvi patirtimi nesipuikuojančios, bet užtektinai jos vakarėliuose ir aplink juos besisukančioje veikloje sukaupusios komandos. Tiek „Minimal.lt“, tiek „Partyzanų“ nariai turi būrį muzikuojančių kolegų, kurių tikslai, kryptys ir požiūriai puikiai „paišosi“ į seriją „+++“. Muzika ir jai palanki „Opium“ aplinka ir yra pirmas didelis ir storas pliusas. Kitas – tai patys muzikos atlikėjai bei pagal ją judėtojai. Trečiasis pliusas lieka atviras interpretacijoms ir, tikėtina, bus užbrauktas jau pirmojo renginio metu.


Klubą „+++“ padalins į dvi dalis. Apačioje, arba „Up“ erdvėje (jokios klaidos – tik intriga), kojas teks įtempti stipriau. Čia šeimininkaus „+++“ kūrėjai – el_T ir shn iš „Minimal.lt“ bei „Partyzanai“ Nostra ir Mantas T. Su Minimal.lt draugija dažnai pastebimas techno kūrėjas Calli ruošia gyvą pasirodymą, kuriuo pristatys skaitmeninėje „Partyzanų“ leidykloje išleidžiamą savo debiutinį EP. „Down“, arba viršuje, atvykėlius pasitiks kreivų plokštelių žinovas ir vertintojas Ryklys („Bangos“), eksperimentinius įrašus pusryčiams valgantis a.f.w.i. („Minimal.lt“) bei nuo dubstep iki IDM savo galvoje bei klausytojų ausyse šokinėti nevengiantis DZdj.


„+++“ kas mėnesį žada šokdinti pagal naujus ir senus vietinės ar net užsieninės elektroninės scenos vardus. Vaizdu čia rugsėjo 11-ąją ir ateityje rūpinsis Vytas Realtime. Iki vidurnakčio „pliusinį“ rugsėjo šeštadienį į Islandijos gatvėje, po kavine „Briusly“ paslėptą „Opium“ atėję nemokės nieko, vėluojantieji aukos po 10 Lt.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Ruduo
Sužinokite daugiau