Dabar populiaru
Publikuota: 2016 spalio 12d. 23:04

Pasaulinio garso danų tapytojų darbai atkeliauja į meno galeriją „GRAFO“

Menininkės Bentemarie Kjeldbæk kūrinys
Menininkės Bentemarie Kjeldbæk kūrinys „Tyre I Natten"

Šiuolaikinio meno galerija „GRAFO“ didžiuojasi galėdama pristatyti tris puikiai žinomus ne tik Skandinavijos šalyse, bet ir visame pasaulyje Danijos dailininkus. Grupinėje parodoje “Šiuolaikinės danų tapybos šviesoje” gero meno mėgėjams ir mylėtojams bus pirmą kart Lietuvoje pristatomi trys menininkai – Carstenas Frankas, Christina Blaabjerg ir Bentemarie Kjeldbæk.

Meistriškas gamtos šviesos suvaldymas, ryškios spalvos ir linijos žaismė su ispaniškų meninų leitmotyvais, šaltas ir futurizmu dvelkiantis miesto konceptualizmas – taip šiandien atrodo danų tapyba.

Šį ketvirtadienio vakarą, spalio 13 dieną galerija kviečia ateiti ir atrasti vienos iš šalių – Danijos – tapybą, kuri Lietuvoje itin retai analizuojamas bei sutinkamas reiškinys.

„GRAFO“ galerija
„GRAFO“ galerija

Galerija neabejoja, kad šios parodos metu kiekvienas, nuo meno gerbėjo ir kolekcionieriaus iki meno mylėtojo ras kažką artimo sau, nes unikalų šios šalies tapybos braižą papildantys skandinaviškam kraštui būdinga emocija danų dailininkai yra puikiai žinomi visame pasaulyje.

Renginio vieta: „GRAFO“ galerija (Trakų g. 14)

Renginio pradžia: spalio 13 d. (ketvirtadienis), 19 val.

Daugiau informacijos: http://www.grafogalerija.lt/

Temos: 3 Tapyba Menas Danija
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos