Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 16d. 11:59

Pažaislio liepų alėjos koncerte – E.Sašenko ir gražiausios B.Streisand dainos

Evelina Sašenko
Organizatorių nuotr. / Evelina Sašenko

2016 metų rugpjūčio 17 dieną, 19 val. į Pažaislio vienuolyno Karietų aikštę kvies VšĮ „Geros muzikos ekspertai“ kartu su svetingumo kompleksu „Monte Pacis“.

Čia gražiausių Barbros Streisand dainų puokštę padovanos atlikėja Evelina Sašenko kartu su pianistu Pauliumi Zdanavičiumi. Programa pavadinta „Su meile, Barbrai“.

Viena pelningiausių visų laikų dainininkių, aktorė, rašytoja, režisierė – rodos, Barbros Straisand talentai tiesiog neišsenkantys. Ši muzikos legenda pelnė didžiulės klausytojų armijos pagarbą ir tapo tikra ikona jaunesnės kartos atlikėjams.

Surengti B.Straisand dainų koncertą – sena Evelinos Sašenko svajonė. „Ši dainininkė man – tarsi mokytoja, į kurią lygiuojuosi, kurios įrašų daugiausia klausausi“ – sako E.Sašenko. Į koncerto programą Evelina įtraukė kūrinius iš miuziklų „Funny Girl“, „Cats“, daug kitų populiarių B.Streisand dainų.

Evelina nebando mėgdžioti ar tiesiog persikūnyti į šią atlikėją. Ji skiria pasirodymą visiems, kurie nemažiau nei ji dieviną Barbrą Straisand.

EVELINA SAŠENKO – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) džiazo vokalo specialybės absolventė. Atlikėja yra daugelio vaikų ir jaunimo dainavimo konkursų laureatė (pradedant „Dainų dainele“, baigiant Golden Plate, TheInternational Festival of Autors and Composers of Polish Song – Wrzesnia, Song Festival Carpathia ir kt. ) bei aktyviai koncertuojanti solistė. Daugumą savo muzikinių idėjų bei norų Evelina įgyvendina savo pačios inicijuotuose muzikiniuose projektuose, pvz., „Meilės istorija pagal Edith Piaf“, „Chopin Jazz Inn“, „All that cabaret“, „Tango Liepsna“. Taip pat ją dažnai galima išgirsti naujausiuose miuziklų pastatymuose, muzikiniuose projektuose .

Evelina dažnai kviečiama dainuoti su geriausiais šalies orkestrais: Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, Camerata Klaipėda kameriniu orkestru, Kauno simfoniniu orkestru, Kauno bigbendu.

2011 metais dainininkė po pergalės nacionalinėje atrankoje, sėkmingai atstovavo Lietuvą Eurovizijos konkurse, vykusiame Diuseldorfe (Vokietija).

Koncertų ciklas „Pažaislio Liepų alėjos vakarai“ kviečia pabūti unikalioje aplinkoje ir pajusti gamtos bei ramybės pulsą, pailsėti ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai, ar net praturtėti ir atrasti gerovę muzikoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Idėjos savaitgaliui

Išmanus kaimas

Festivalis „Galapagai”