Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 28d. 15:35

Po Klaipėdos rajoną kursuos bibliobusas

Vilniaus pataisos namų biblioteka
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Biblioteka
Biblioteka – net ir į atokiausias gyvenvietes. Jau greitai tokią paslaugą gaus Klaipėdos rajono gyventojai. Penktadienį vykusiame Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos posėdyje pritarta tam, kad J. Lankučio viešoji biblioteka įsigytų modernų bibliobusą.

Įsigijus bibliobusą su modernia įranga J. Lankučio viešoji biblioteka turės galimybę teikti dar kokybiškesnes paslaugas bei pasiekti net ir tolimiausias rajono teritorijas.

Bibliobuse bus išduodamos knygos, taip pat jis turės darbo su kompiuteriu vietą, kur bus galima naršyti internete, paskambinti, pavyzdžiui, užsienyje gyvenantiems vaikams, užsisakyti elektronines paslaugas, sumokėti mokesčius ar atsispausdinti reikiamą informaciją. Be to, jis galės būti naudojamas ir vyksiančių švenčių, renginių ar edukacijų metu.

„Kitų savivaldybių patirtis rodo, kad bibliobusas – pasiteisinusi priemonė. Juo galima pasiekti net ir tas gyvenvietes, kur bibliotekos filialų apskritai nebuvo. Taigi skaitymo džiaugsmu galės pasimėgauti dar daugiau rajono gyventojų. Turime siekį ne tik užtikrinti geresnę paslaugų kokybę, bet ir pasitelkus šiuolaikiškas priemones įnešti naujovių ir modernumo“, – sako Klaipėdos rajono mero pavaduotoja Ligita Liutikienė.

Kadangi Taryba pritarė šios transporto priemonės įsigijimui, jau netrukus bus pradėtos viešųjų pirkimų procedūros, kad gyventojai kuo greičiau galėtų naudotis naujomis paslaugomis. Tarybos sprendimu, bibliobuso su įranga vertė neturi viršyti 60 tūkst. eurų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

01:18:53
14:40
02:11

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/