Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Po pasirodymų JAV – A.Smilgevičiūtės ir grupės „Skylė“ pavasario lygiadienio koncertas

Aistė Smilgevičiūtė
Organizatorių nuotr. / Aistė Smilgevičiūtė
Šaltinis: 15min
0
A A

Artėjant kalendoriniam pavasariui Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“ nepamiršta tradicijų ir vėl kviečia į pavasario lygiadienio koncertus.

Du kartus per metus rengiami lygiadienių koncertai iš kitų grupės pasirodymų išsiskiria skaidrumu, pakylėtumu ir intymumu. Nuolat pasipildantys naujomis idėjomis, vaizdiniais sprendimais bei naujais kūriniais, šie koncertai pritraukia pilnas sales šiltas emocijas, turinį ir kokybišką išpildymą vertinančių klausytojų.

Koncertais pažymėti laiką, kai dienos ir nakties svarstyklės išsilygina – jau šešerius metus nenutrūkstanti mūsų tradicija

„Koncertais pažymėti laiką, kai dienos ir nakties svarstyklės išsilygina – jau šešerius metus nenutrūkstanti mūsų tradicija. Pradėjome ir tęsiame ją Vilniuje, tačiau šiemet pirmą kartą pavasario lygiadienio koncertą sugrosime Šiauliuose. Su šiauliečiais klausytojais matėmės gruodį kalėdiniame koncerte „Saulės kelionė“. Liko labai šiltas įspūdis, tad ir pavasarį neaplenksime Šiaulių“, – pasakojo atlikėja Aistė Smilgevičiūtė.

Į dviejuose  miestuose – Vilniuje ir Šiauliuose – vyksiančius koncertus grupės nariai įdeda daug energijos ir stengiasi, kad jie būtų turiningi, paveikūs, meniškai apšviesti bei kokybiškai įgarsinti, tad žiūrovų laukia sodrūs ir stiprūs įspūdžiai. Subtilus muzikinės šventės pagyvinimas – kartu grojantis styginių kvartetas bei grupei pritariantis  choras „Gentis“.

„Šių metų pavasario lygiadienio koncerte grosime ne tik jau daugumai pažįstamus kūrinius iš albumų „Povandeninės kronikos“, „Sapnų trofėjai“, , „Babilonas“, „Lukiškių pieva“, roko operos „Jūratė ir Kastytis“, bet ir naujus, jau pamėgtus bei  dar negirdėtus kūrinius, kurie rudeniop turėtų pasirodyti naujoje kompaktinėje plokštelėje,“ – žadėjo kompozitorius Rokas Radzevičius.

Į lygiadienio koncertus grupės branduolys grįžta po koncertų Čikagoje ir Vašingtone, kur kartu su išeiviais atšvęs Kovo 11 –osios sukaktį.

Koncertai vyks:
Kovo 21 d. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje (bilietus platina „Bilietai.lt“)
Kovo 28 d. Šiauliuose, koncertų salėje „Saulė“ (bilietus platina „Bilietų pasaulis“)
Koncertų pradžia – 19.00 val.

Atlikėjai:
Aistė Smilgevičiūtė – vokalas
Rokas Radzevičius – akustinė gitara, vokalas
Mantvydas Kodis – akordeonas, klavišiniai
Kęstutis Drazdauskas – fleita, vokalas
Jonas Krivickas – elektrinė gitara
Gediminas Žilys – bosinė gitara, kanklės
Salvijus Žeimys – mušamieji
Styginių kvartetas
Choras „Gentis“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą