TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Prasideda labdaros akcija „Maltiečių sriuba 2012“

Evelina Anusauskaitė ir senolė
TV3 nuotr. / Akimirka iš renginio „Maltiečių“ sriuba
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau prasidėjo Maltos ordino ambasados, Maltos ordino pagalbos tarnybos ir Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LRT) labdaringa akcija „Maltiečių sriuba 2012“.

Septintą kartą rengiamos akcijos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į vienišų, senų ir sunkiai sergančių žmonių padėtį bei visuomenės pagalbos jiems reikalingumą. Akcijos metu vyks renginiai daugiau kaip 20-ies Lietuvos miestų centrinėse aikštėse, taip pat – jaunimo labdaros idėjų konkursas „Geriausia labdaros idėja”.


„Padėti silpniems ir ligoniams – ne tik jau daugiau kaip 900 metų veikiančio Maltos ordino misija, tačiau ir kiekvienos brandžios visuomenės pareiga, – sako Maltos ordino ambasadorius Lietuvoje baronas Christian von Bechtolsheim.

– Džiugu, kad mūsų akcijai pavyko pritraukti ne tik žymius Lietuvos visuomenės žmones, tačiau ir jaunimą. Tai rodo, kad Lietuvos visuomenė supranta šią skaudžią problemą ir yra pasiruošusi padėti.“

Nuo lapkričio 14 d. kiekvienas gali paremti akciją „Maltiečių sriubą 2012“ skambindamas arba siųsdamas žinutę trumpaisiais numeriais (1416 – 2 Lt, 1418 – 10 Lt).

Akciją vainikuos baigiamasis koncertas per Lietuvos televiziją gruodžio 25 d. 19.30 val., kurio metu geriausi Lietuvos atlikėjai kvies nelikti abejingiems pažeidžiamiausiai mūsų visuomenės daliai. Daugiau informacijos www.maltieciai.lt

Praeitais metais „Maltiečių sriubos 2011” akcijos metu metu visoje Lietuvoje buvo surinkta 258 210 Lt. Šiais metais už už šiuos pinigus vykdomi Maltos ordino pagalbos tarnybos projektai „Maistas ant ratų” 15-oje miestų ir „Socialinė priežiūra namuose” 4-juose miestuose, skirti vienišiems, sunkiai sergantiems, negalintiems savimi pasirūpinti žmonėms. Maltiečiai jau nuvežė 47 920 porcijų karšto maisto vienišiems senukams į namus, tūkstančius kartų globotiniai yra aplankyti maltiečių slaugių. 

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018