Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 25d. 08:04

Prieš pasirodymą užjūryje projektas „Taip“ džiugins kauniečius

Šokio projektas „Taip“ nagrinėja meilės sau temą.
Projekto autorių nuotr. / Šokio projektas „Taip“ nagrinėja meilės sau temą.

Šokio ir gyvos muzikos projektas „Taip“, kuriam muziką sukūrė jaunosios kartos lietuvių kompozitorė Egidija Medekšaitė, netrukus bus atliekamas Anglijos šiuolaikinės muzikos festivalyje „Sounds New“. Tačiau prieš tai jį dar turės galimybę išvysti kauniečiai.

Šis solidus muzikos meno forumas, vykstantis istoriniame Kenterberio mieste, kasmet pristato ryškiausias šiuolaikinės muzikos žvaigždes ir suteikia sceną besiskleidžiantiems talentams.

Tačiau prieš pasirodymą Anglijoje išvysti projektą dar galės ir kauniečiai – šiandien 19 val. jis bus rodomas renginių ir konferencijų centre BLC (K.Donelaičio g. 62).

2009 metais sukurtame spektaklyje šoka vieni pajėgiausių Lietuvos šiuolaikinio šokio atlikėjų – Raimonda Gudavičiūtė ir Mantas Stabačinskas, violončele griežia Snieguolė Mikalauskienė. Spektaklis praturtintas videomenininko Mindaugo Arlinsko specialiai pristatymui Didžiojoje Britanijoje sukurtomis vizualizacijomis.

Šiame prodiuserės ir idėjos autorės Audronės Molytės inicijuotame projekte plėtojama savęs priėmimo, meilės sau tematika.

„Šiame pasaulyje esame ne dėl to, kad tektų rinkti meilę iš kitų ir šitaip patvirtinti savo vertę. Niekas kitas neprivalo mūsų mylėti, tik mes patys“, – teigia spektaklio autorė.

Minimalistinę meditatyvią elektroninę muziką išryškina ir sušildo violončelininkė S.Mikalauskienė, spektaklio metu grojanti gyvai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės