TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Pristatytas DVD apie Jono Pauliaus II apsilankymą Lietuvoje

DVD „Šventasis žmonių širdyse“
LRT nuotr. / DVD „Šventasis žmonių širdyse“
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos nacionaliniame radijuje ir televizijoje pristatytas naujai išleistas DVD „Šventasis žmonių širdyse“, kuriame įrašyti palaimintojo Jono Pauliaus II pamokslai ir kalbos, pasakytos jo viešnagės Lietuvoje metu 1993 m. rugsėjį.

Palaimintasis Jonas Paulius II yra vienintelis Lietuvą aplankęs popiežius.

Kuo iš didesnio atstumo žvelgiame, tuo labiau ryškėja šio apsilankymo svarba. Laikui bėgant, daug ryškiau suvokiame ir Popiežiaus asmenį, ir jo žinią Lietuvai“, – rašoma DVD įžangoje.

Įžangos autorė Dr. Irena Vaišvilaitė pabrėžia, kad Jonas Paulius II atvyko į tik pradedančią laisvai gyventi, įvairiausius nepriteklius kenčiančią Lietuvą. Apsilankymas truko net keturias dienas – tiek laiko Lietuvoje nepraleido nė vienas vėliau čia pasirodęs pasaulio didysis. Jonas Paulius II buvo pirmas iškilus svetys, atvykęs į Lietuvą, kurios sieną visai neseniai kirto paskutinis ešelonas su buvusios okupacinės kariuomenės daliniais.

DVD „Šventasis žmonių širdyse“ įamžinta vienuolika 1993-ųjų rugsėjį vykusių Lietuvos televizijos transliacijų, susijusių su Popiežiaus vizitu. DVD „Šventasis žmonių širdyse“ bus galima įsigyti prekybos vietose.

Šį šeštadienį, birželio 4 dieną, Lietuvos televizija rengia specialią transliaciją iš Kauno Santakos parko, kur vyks palaimintojo Jono Pauliaus II paminklo atidengimas ir padėkos už beatifikaciją iškilmingos Šv. Mišios. Transliacijos pradžia – 17 valandą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą