Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 18d. 15:48

Projektas „Susitikim, mieli senjorai“ į nemokamus užsiėmimus pakvietė daugiau nei 400 kauniečių

„Susitikim, mieli senjorai“
Organizatorių nuotr. / „Susitikim, mieli senjorai“

Jau trečius metus vykstantis projektas „Susitikim, mieli senjorai“ savo organizuojamas nemokamas veiklas vyresnio amžiaus žmonėms iš Vilniaus perkėlė į Kauną. Projekto metu daugiau nei 1000 vyresnio amžiaus kauniečių ir vilniečių gali lankyti nemokamus linijinių šokių, tapybos, kalanetikos ir kūrybinių dirbtuvių užsiėmimus. Šiais metais veiklos vėl vyksta atsinaujinusiame Kauno Girstučio kultūros centre.

„Labai gera būti savo gimtajame mieste ir matyti tiek daug pažįstamų veidų. Ačiū, kad lankote užsiėmimus, ačiū, kad savo buvimu ir aktyviu įsitraukimu suteikiate mūsų projektui tokį didelį ir stiprų bendruomeniškumo jausmą. Galiu drąsiai teigti, kad projektas – tarsi viena didelė šeima. Mūsų projekto partneriai, rėmėjai, mokytojai, dalyviai – mes viena didelė jėga, kuri ateityje, tikiu, projektą perkels ir į kitus Lietuvos miestus. Esu labai dėkingas visiems už kiekvieno Jūsų indėlį ir įsitraukimą“ – projekto dalyvius sveikino projekto iniciatorius, viešosios įstaigos „Sėkmės idėja“ atstovas Edgaras Stanišauskas.

Projekto „Susitikim, mieli senjorai“ metu vyresnio amžiaus žmonės Vilniuje ir Kaune turi galimybę nemokamai lankyti net 4 projekto organizuojamus užsiėmimus: sveikatos stiprinimo (linijinių šokių) su scenos profesionale Dalia Michelevičiūte, dailės su tapytoju, parodų kuratoriumi Linu Liandzbergiu, kūrybinių dirbtuvių su rankdarbių meistre Kristina Račkauskaite bei kalanetikos su trenere Toma Peštene ir atrasti labiausiai patinkančią veiklą.

„Džiaugiamės galėdami prisidėti prie tokios gražios iniciatyvos ir būti šios gausios bendruomenės dalimi. Kai už lango tokia dargana, labai gera ateiti į Jūsų šypsenų ir geros nuotaikos sklidinas auditorijas. Visiems linkiu puikios nuotaikos, gražių bendravimo akimirkų ir atradimo džiaugsmo išbandant skirtingas veiklas“, – sveikinimo kalboje sakė prekybos tinklo IKI, dovanojančio nemokamus užsiėmimus projekto dalyviams, rinkodaros vadovas Andrej Pometko.

Žiemos laikotarpiu turiningai praleisti laiką norintys senjorai kviečiami registruotis ir prisijungti prie projekto skambindami telefonu 8 60 336 266 arba rašydami elektroniniu paštu susitikim@susitikim.lt. „Susitikim, mieli senjorai“ nemokamų užsiėmimų dovanotojas – prekybos tinklas IKI. Projekto partneriai: akių klinika „Lirema“, odontologijos klinika CLINIC|DPC, informaciniai partneriai: naujienų portalas 15min.lt, LRT, žurnalas „Savaitė“, projekto draugai: viešoji įstaiga „Azzara“, Vilniaus ir Kauno miestų savivaldybės, Kauno Girstučio kultūros centras, Vilniuje įsikūręs „Senjorų avilys“.

Partnerio turinys
Komentarai
Temos: 1 Senjorai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

08:55
00:20
46:42

Esports namai

Lietuviškas verslas

Maistas