Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 23d. 09:39

Radviliškyje bus pristatyta skulptūra „Apie emigraciją“

Parodos „Apie emigraciją“ pristatymo plakatas
Organizatorių nuotr. / Parodos „Apie emigraciją“ pristatymo plakatas

Sausio 24 d. 16 val. prie Radviliškio miesto kultūros centro, atviroje erdvėje, daugiafunkcinėje, specialiai suprojektuotoje, trijų dimensijų ir 2 metrų aukščio dėžėje, galinčioje atlaikyti aplinkos spaudimą (tiek klimato, tiek ir žmogaus), bus pristatoma radviliškiečio menininko skulptūra „Apie emigraciją“.

Pats autorius darbą skiria „visiems išvykusiems, laukiantiems, grįžusiems ir besiruošiantiems išvykti.  Ir norisi tikėti, kad tai ne emigracija, o tik migracija.“

Atviroje erdvėje atvirai bus kalbama „Apie emigraciją“. Tarptautinis vaizduojamojo meno projektas skirtas plačiai auditorijai.

Atviroje erdvėje, prie Radviliškio miesto kultūros centro bus pristatytas tarptautinis Europos viešojo meno centro (EPAC – European Public Art Centre) projektas. Programos įgyvendinimo Lietuvoje, Radviliškio mieste organizatoriai Radviliškio miesto kultūros centras ir menininkas Martynas Gaubas džiaugiasi, turėdami galimybę pristatyti tarptautinio masto projektą išskirtinai tik radviliškiečiams ir miesto svečiams.

Programos tikslas – puoselėti tarpdisciplininę šiuolaikinę kultūrą, sukurti eksperimentinius vaizduojamojo meno projektus viešojoje erdvėje, įtraukti pasyvius visuomenės segmentus į kultūrinius procesus.

Pirmą kartą Visuomenės technologijų parodą sudarys vaizduojamojo meno kūriniai, eksponuojami universaliuose lauko parodų stenduose (dėžėse), kurie bus integruoti į viešą erdvę programoje dalyvaujančiose šalyse, tokiose kaip Latvija, Estija, Suomija, Portugalija, Ispanija, Lenkija, Anglija, Islandija ir Lietuva. Tokios viešos akcijos (flashmobs) visose dalyvaujančiose šalyse įtrauks daug savanorių ir pasitarnaus kaip atspirties taškas dialoge su visuomene neįprastose meno vietose bei skatins Europos idėją – platų kultūrinį centrą viešojoje erdvėje.

Programos įgyvendinimo Radviliškio mieste dalyvis Martynas Gaubas (1980) – skulptorius, tapytojas, Lietuvos dailininkų sąjungos narys. Jau daugiau kaip 10 metų profesionaliai dirbantis meno srityje. Yra sukūręs per 500 skulptūrų ir tiek pat tapybos darbų. Autorius rengia personalines parodas Lietuvoje ir užsienyje (Švedijoje, Danijoje, Suomijoje, Olandijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Latvijoje, Estijoje).

Temos: 1 Radviliškis
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės