15min be reklamos
2017 01 18, 13:37

Rašytoja Eglė Zakaraitė: „Aš savo laimės receptą kuriu iki šiol“

Eglė Zakaraitė, harmoningo gyvenimo lektorė, išleido antrąją „Kaip tapti dama“ knygos dalį. Romanuose gvildenama moters tapatybės tema, santykis su vyrais bei šiuolaikinės moters dvasinis tobulėjimas. Autorė sako, kad svarbiausia šiuolaikinei moteriai išmokti nemeluoti sau ir pripažinti savo klaidas, suklydus – nenustoti kovoti už savo laimę.
Eglė Zakaraitė
Eglė Zakaraitė / Asmeninio archyvo nuotr.

Antrojoje knygos dalyje Marinos vyras Edgaras pabunda iš komos iškart po Kalėdų, tačiau ne toks, kaip prieš užmigdamas. Neprarasdama tikėjimo ir vilties ji tikisi geriausio, todėl sprendžia vyro paliktas finansines problemas. Gyvenimas pasikeičia, kai ji susipažįsta su advokatu Damjanu, verslininku Benu bei sutinka seną savo vaikystės draugą Paulių.

Knygos „Kaip tapti dama“ autorė Eglė Zakaraitė yra sakiusi, kad pirmoje knygoje ieškojo universalaus laimės recepto, tačiau dabar, kai antroji knygos dalis jau yra pasiekiama skaitytojoms, rašytoja sako: „Supratau, kad laimės recepto, kuri galėtų naudoti visi nėra; kiekvienas jį turi susikurti savo; aš savo laimės receptą iki šiol kuriu.“

Sausio 19 dieną (ketvirtadienį), 19 val. knygyne VAGA (PLC „Mega“, Kaune) ir sausio 26 dieną (ketvirtadienį), 19 val. knygyne VAGA (PPC „Ozas“, Vilnius) kviečiame į Eglės Zakaraitės antrosios knygos „Kaip tapti dama“ pristatymą. Renginys nemokamas.

Daugiau informacijos – ČIA.

Pranešimas spaudai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą