Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 liepos 26d. 09:49

Raudondvario dvaras jau ruošiasi žemės meno festivaliui „Land Art“

Meno festivalyje „Land Art“ sukurta instaliacija.
Organizatorių nuotr. / Meno festivalyje „Land Art“ sukurta instaliacija.
Naujam gyvenimui prisikėlusio Raudondvario dvaro sodybos parke nuo rugpjūčio 6 iki 11 dienos vyks tarptautinis žemės meno festivalis „Land Art Raudondvaris“.

23 menininkai iš Kanados, Taivano, Italijos, Šveicarijos, Ispanijos, Prancūzijos, Rusijos, Lenkijos, Olandijos, Vengrijos ir Lietuvos penkias dienas kurs meniškas gamtos instaliacijas, kurios rugpjūčio 10 dienos vakarą bus iškilmingai pristatytos baigiamajame renginyje.

Raudondvario pilies dvaro lankytojai ir specialiai organizuojamos ekskursijos galės jau nuo pirmos festivalio dienos stebėti menininkų darbą, su jais bendrauti, iš arti susipažinti su žemės menu ir tapti kūrinių gimimo liudininkais. Iš vienuolikos šalių suvažiavę festivalio kūrėjai, reprezentuodami savo krašto žemės meno dabartį, suteiks unikalią galimybę – unikalią ne tik Lietuvos, bet ir viso regiono mastu – susipažinti su itin plačiu Land Art tendencijų spektru.

Idėja suorganizuoti žemės meno festivalį būtent Kauno rajone garsus Lietuvos floristas Marijus Gvildys užsidegė išgirdęs apie grandiozinius Raudondvario dvaro restauracijos darbus ir ambicingus rajono savivaldybės planus paversti šią vietą šiuolaikinio ir klasikinio aukštojo meno sklaidos vieta. Floristas, skulptorius, Pablo Picasso mokinys, daugiametis Vatikano švenčių dekoravimo koordinatorius Peteris Hessas, jau 14 metų organizuojantis vieną garsiausių Land Art festivalių Grindelvaldo mieste (Šveicarijoje), su malonumu sutiko padėti tiek savo vertingais patarimais, tiek įtaka, pritraukiant garsius pasaulio Land Art menininkus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/