Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Receptas pavargusioms sieloms – „Širdies dienoraštis“

„Širdies dienoraštis“
www.sirdiesdienorastis.lt / „Širdies dienoraštis“
Šaltinis: Pranešimas spaudai
Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“
0
A A

Kaip išmokti klausyti savo širdies balso, kaip stabilizuoti savo psichiką, sustiprinti emocinę būseną, pagerinti santykius su aplinkiniais ir pagaliau būti laimingu žmogumi?

Šiuos ir dar daugelį kitų klausimų padeda gvildenti Evelinos Biliūnaitės – Tamulaitienės savistabos knyga „Širdies dienoraštis“.

„Kviečiu gyventi širdimi, kviečiu išgirsti savo širdies balsą, kviečiu prisiminti, kaip mylėti save ir kitus, kaip atleisti, kaip pakilti nukritus ir daugiau niekada nepalūžti. Kviečiu tapti pačia geriausia savo paties versija. Kviečiu gyventi savo didingą gyvenimą, kuris jums priklauso prigimtine teise.“ – į savęs pažinimo kelionę kviečia knygos-dienoraščio autorė Evelina.

Knygos pristatymas įvyks jau sausio 21 d. 16 val. knygyne „Vaga“ (prekybos ir laisvalaikio centras „Mega“). Jo metu autorė ne tik atskleis, kaip teisingai pildyti dienoraštį, siekiant gauti kuo didesnę jo teikiamą naudą širdžiai bei sielai, bet ir suteiks daugiau naudingų savistabos žinių, harmoningo, pilnavertiško gyvenimo patarimų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą