Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Renginių kodas: Pasisaldinkite kasdienybę

Saldumynai
„Scanpix“ nuotr. / Saldumynai
Šaltinis: 15min
0
A A

Šįsyk jau trečiadienį sveikinu su šios savaitės sėkme – ilgesniu savaitgaliu. Mėgstantiems skaniai leisti laiką šįsyk siūlau pramogų rinkinį, kad pasisaldintumėte dienas iki pat sekmadienio.

Linkėdama gražaus oro siūlau pritrenkiantį vakarėlį jau šiandien. Tik turėkite omeny, kad, norėdami tilpti į barą „Piano Man“ (Islandijos g. 1), geriau ateikite iš anksto. Šįvakar čia skambės profesionalių muzikantų atliekamos garsiosios amerikietės Ninos Simone improvizacijos. Kas bus po to? Neįtikėtinas vakarėlis, mat scena bus atvira visiems, norintiems pasirodyti – turite balsą, instrumentą, norite šokti? Visi laukiami. Tik nepamirškite, kad ketvirtadienį dar reikės į darbą.

Kada – trečiadienį, 22 val. Kiek – nemokamai.

Norintys ramaus vakaro ar lengvos ilgojo savaitgalio pradžios, ketvirtadienio vakarą Nacionalinėje dailės galerijoje kviečiami į nepamirštamą kelionę su šveicarų menininku Romanu Signeriu. Atėjusieji išvys filmą „Signerio lagaminas“ – netikėtą dvasinę kelionę tarp linksmybės ir melancholijos.

Kada – ketvirtadienį, 18 val. Kiek – nemokamai.

Rasos Jonaitienės nuotr./„Jing‘a‘ling“
„Jing‘a‘ling“

Vienas iš geresnių variantų ketvirtadienio vakarui – grupės „Jing‘a‘ling“ koncertas klube „Tamsta“. Savito, vidinio šarmo turintis kolektyvas retai kada palieka abejingų. Ką jau kalbėti apie tai, kad jų pasirodymai pastaruoju metu gana reti. Muzikantai prasitarė, kad dar kovo 10-ąją ketina švelniai triukšmingai paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą. Jiems nesvarbu, kaip kas atrodo, jie mėgsta drąsą ir laisvas mintis, o jei vakarėlis pasiseks, kalbama, kad nė nemiegoję linksmieji „Jing‘a‘ling“ kitą rytą trauks į koncertinę kelionę Prancūzijoje.

Kada – ketvirtadienį, 21 val. Kiek – 10 Lt.

Dubstep gerbėjai ketvirtadienį susitinka „Havana Social Club“, mat čia gros pirmąsyk Lietuvoje viešėsiantis garsus dubstep didžėjus ir prodiuseris Caspa, koncertuojantis su tokiomis žvaigždėmis kaip Lily Allen ar „Arctic Monkey“. Sakoma, britas ruošia galingiausius savo hitus ir pasirodymą, kokio Lietuva dar nematė. Maža to, per tris klubo sales vyksiančiame renginyje be Caspos gros dar 16 didžėjų. Jėga!

Kada – ketvirtadienį, 21 val. Kiek – 45 Lt.

Maždaug tuo pat metu Menų fabrike „Loftas“ siaus lietuviai „Nesakyk mamai“ ir Optimo (Espacio) didžėjai. Pastarieji yra remiksavę tokius atlikėjus kaip „Franz Ferdinand“, „Florence & The Machine“ ir kitus. Kalbama, kad visas didžėjų rinkinys būtinai išvers iš kojų!

Kada – ketvirtadienį, 22 val. Kiek – 20–30 Lt.

Kovo 11-ąją „Lofte“ skambės unikalus projekto „Naujosios eros muzika“ – kitaip [NE]muzika – koncertas. Jo programoje – jaunų kompozitorių šiuolaikinės muzikos kūriniai lietuvių liaudies instrumentams. Kanklės su efektais, birbynės, lumzdeliai, lietuviški būgnai, geležis ar senovinė skalbimo lenta... Drauge su elektronikos garsais ir balsais visi šie intrumentai prabils.

Kada – penktadienį, 20 val. Kiek – 15 Lt.

Penktadienį dainos Lietuvai skambės ir Užutrakyje. Čia, dvaro rūmuose, skambės speciali programa „Dainuoju Lietuvai“, kurią atliks solistas Algirdas Janutas, dainininkas, kompozitorius Jonas Sakalauskas bei pianistė Birutė Asevičiūtė. Pasirodymo metu skambės letuvių kompozitorių vokaliniai ciklai ir dainos, bus skaitomos lietuvių poetų eilės.

Kada – penktadienį, 19 val. Kiek – 30 Lt.

Tą pačią dieną, bet jau kitą progą linksmybės vyks ir muzikos klube „Bermudai“. Skandalingoji pankų grupė „Sportas“ ten švęs savo 10-ies metų jubiliejų. Maža to, prie sportiškųjų vyrukų prisidės atsikūrusi merginų roko grupė „Muscat“ ir seniai girdėtas kolektyvas „N-14“. „Mes grojam gyvą, tradicinę, lietuvišką šokių muziką vidurinės klasės žmonėms“, – yra pasakęs „Sporto“ lyderis Marukas. Belieka tik ateiti, pasveikinti ir sušokti.

Kada – penktadienį, 21 val. Kiek – 10–15 Lt.

Tikras „Cukrus“ laukia jūsų „Menų spaustuvės“ Kišeninėje salėje. Šeštadienį šokio ir gyvos muzikos spektaklį saldžiu pavadinimu pristatys ispanų šokėja Noelia Linana drauge su balsu ir gitara pritarsiančiu tautiečiu Paco Enlaluna. Tiesa, N.Linanos istorija visai nesaldi – po to, kai gydytojai jai diagnozavo cukrinį diabetą, cukrus jai tapo pavojinga pagunda. Spektaklis atskleis saldų mažos mergaitės pasaulį ir suaugusiųjų kovą su cukraus vilionėmis.

Kada – šeštadienį 17 val. ir 19.30 val. Kiek – 15 Lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau