TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rudenėjant pakvies dainuojamosios poezijos festivalis „TAI – AŠ“

Kostas Smoriginas
Organizatorių org. / Kostas Smoriginas
Šaltinis: 15min
0
A A

O ar nepamiršote praeitų metų rudeniškojo muzikinio šurmulio? Dainuojamosios poezijos mylėtojai tikrai nepamiršo! Nesustabdomai artėja ir šių metų spalio 20-25 dienos, kai vyks jau septintasis Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „TAI – AŠ“, kurį rengia Vilniaus mokytojų namai.

Šiemet ir vėl festivalio lankytojus pasitiks daugybė tradicinių koncertų, kurie įvyks Vilniuje, Kaune, Pasvalyje, Varėnoje ir kt. Kaip ir pernai, bus aplankomi miestai, esantys už Lietuvos sienų: tikrai žinoma, kad festivalis „TAI – AŠ“ šiemet ir vėl pradžiugins Latvijos sostinės Rygos gyventojus. Prie septintojo festivalio prisijungs bardai net iš septynių šalių: Švedijos, Italijos, Prancūzijos, Jungtinių Amerikos Valstijų ir Rusijos.

Iš Rusijos svečiuosis bardas Aleksejus Ivaščenko. Jis dainas rašyti pradėjo būdamas 15 metų. Vėliau įstojo į Valstybinio kinematografijos instituto aktorinio meistriškumo katedrą. Nuo 90-ųjų dirbo televizijoje, reklamose, įgarsino filmus. Aleksejaus Ivaščenko balsu kalba tiek Rusijos, tiek užsienio filmų personažai, tarp kurių Bruce'as Willis („Penktasis elementas“), Dmitrijus Charatjanas („Grafienė Monsoro“). Jo balsas taip pat atpažįstamas ir animaciniuose filmukuose: „Aladinas“ (įgarsino Džiną), „Donaldas” (įgarsino Donaldą). Dainas kuria tiek su bendraautoriumi G. Vasiljevu, tiek ir pats. Yra išleidęs 2 solinius albumus. 2004 m. buvo išleista pilna A.Ivaščenko ir G.Vasiljevo dainų kolekcija, kurią sudaro 6 kompaktinės plokštelės.

Ką jau kalbėti apie didžiulį lietuviškosios dainuojamosios poezijos atlikėjų būrį, kuriame nuo praeito festivalio atsirado ir naujų atlikėjų, kurie jau spėjo išsikovoti savo vietą po muzikine padange. Negalima nepaminėti ir iki ryto besitęsiančių „naktinėjimų“, kuriuose savo dainas pristato mažiau žinomi ar jaunieji bardai. O tie, kurie tik pradeda dainuojamosios poezijos kūrybos kančias, turėtų suskubti registruotis į „kūrybines dirbtuves“, nes registracijos pabaiga spalio 12 dieną (vidurnaktį). Vietų skaičius ribotas. Registracija vykdoma el. paštu bardai.lt@gmail.com. Daugiau informacijos rasite www.bardai.lt.

Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „TAI – AŠ“ vyksta nuo 2003 metų. Praeitais metais buvo aplankyta net 13 Lietuvos ir kaimyninių šalių miestų. Šiemet liepos 20-25 dienomis vyks jau septintąjį kartą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą