Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Samo marškinėliai išdavė apie pašėlusį gyvenimą

Samas pasipuošė įdomiais marškinėliais
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Samas pasipuošė įdomiais marškinėliais.
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienį Vilniaus mokytojų namų kiemelyje dainavo Jonas Čepulis su Veronika Povilioniene, o vėliau dulkiančio lietaus išbaidytus klausytojus kaitino grupė „BIX“. Čia įvyko projekto „Meeting point“, iki liepos 11 dienos kas vakarą kviesiančio pasaulio lietuvius susitikti ir paklausyti gyvų garsių Lietuvos atlikėjų koncertų, atidarymas.

Pirmąjį vakarą Mokytojų namų kiemelyje atidarė garbingoji V.Povilionienė ir nenurimstantis J.Čepulis, kurie susirinkusiems klausytojams pristatė sušiuolaikintas lietuvių liaudies dainų versijas. Vėliau ant scenos užlipo griausmingoji grupė „BIX“, kuri, nepaisydama nedidelio žiūrovų skaičiaus, trankiomis dainomis bandė kaitinti vakaro atmosferą.

Grupės lyderis Samas Lietuvos ir užsienio lietuviams tikriausiai norėjo parodyti, kad senatvė jam kaulų tikrai dar nelaužo. Jis ne tik nepritrūko energijos grodamas ir dainuodamas, bet ir vakarui pasipuošė iškalbingais marškinėliais. Auksinėmis raidėmis ant jų buvo parašyta: „Sex, drugs and rock'n'roll“.

Gerbėjams beliko spėlioti, ar šis užrašas mena praėjusius Sauliaus Urbonavičiaus gyvenimo metus, o gal tai yra bandymas vis dar patikti jaunimui.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą