Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Saulius Paukštys pristato fotografijų parodą „Laikas ir kelias“

Vienas iš parodos kadrų
Sauliaus Paukščio nuotr. / Vienas iš parodos kadrų
Šaltinis: 15min
0
A A

Birželio 10 d. 18 val. „Oslo namai - meno erdvė“ (Mindaugo g. 27, Vilnius) bus atidaryta Sauliaus Paukščio fotografijų paroda „Laikas ir kelias“.

Parodoje „Kelias ir laikas“ – tolimi vaizdai. Tai vienas filtrų, padedčių išgryninti atvaizdą nuo neišvengiamai žmogų veikiančių stereotipų, nuostatų, nusistatymų ir angažuotų vertinimų. Prieš mus maksimaliai gryna fiksacija , atribota ir nuo įspūdžio nuodemės, nei architūra, nei žmonių mimika, nei egzotiškos formos nedarė šiems atvaizdams įtakos. Ieškant laiko atvaizdo fiksavimo – tokia atsitiktinių kadrų seka – vistik susieta kažkokio gaivališko sūkurio, kurio veikiamas fotografas ir fiksavo šiuos iš esmės atsitiktinius kadrus.  Būtent atsitiktinumas – pagrindinis variklis aukštesnės – kūrybinės jėgos, idėjos, kuri vedė fotoaparato žvilgsnį , fiksuojantį bėgančio laiko atvaizdus.

Kelias ir laikas – tos pagrindinės dedamosios iš kurių ir susikonstruoja kasdienybės vaizdai. Paryškintos spalvos ir ta – „ svarbiausio momento“ nuojauta  – užburia ieškant vaizde svarbiausių momentų ir lyg koks uzdraustas vaisius prikausto  žvilgsnį.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą