Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Saulius Paukštys pristato fotografijų parodą „Laikas ir kelias“

Vienas iš parodos kadrų
Sauliaus Paukščio nuotr. / Vienas iš parodos kadrų
Šaltinis: 15min
0
A A

Birželio 10 d. 18 val. „Oslo namai - meno erdvė“ (Mindaugo g. 27, Vilnius) bus atidaryta Sauliaus Paukščio fotografijų paroda „Laikas ir kelias“.

Parodoje „Kelias ir laikas“ – tolimi vaizdai. Tai vienas filtrų, padedčių išgryninti atvaizdą nuo neišvengiamai žmogų veikiančių stereotipų, nuostatų, nusistatymų ir angažuotų vertinimų. Prieš mus maksimaliai gryna fiksacija , atribota ir nuo įspūdžio nuodemės, nei architūra, nei žmonių mimika, nei egzotiškos formos nedarė šiems atvaizdams įtakos. Ieškant laiko atvaizdo fiksavimo – tokia atsitiktinių kadrų seka – vistik susieta kažkokio gaivališko sūkurio, kurio veikiamas fotografas ir fiksavo šiuos iš esmės atsitiktinius kadrus.  Būtent atsitiktinumas – pagrindinis variklis aukštesnės – kūrybinės jėgos, idėjos, kuri vedė fotoaparato žvilgsnį , fiksuojantį bėgančio laiko atvaizdus.

Kelias ir laikas – tos pagrindinės dedamosios iš kurių ir susikonstruoja kasdienybės vaizdai. Paryškintos spalvos ir ta – „ svarbiausio momento“ nuojauta  – užburia ieškant vaizde svarbiausių momentų ir lyg koks uzdraustas vaisius prikausto  žvilgsnį.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau