Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 4d. 18:15

Savaitgalį Vilniuje skambės skaidrūs „Liepaičių“ ir sostinėje besisvečiuojančių choristų balsai

„Liepaičių“ merginų choras
„Liepaičių“ archyvo nuotr. / „Liepaičių“ merginų choras

Ateinantį savaitgalį Vilniuje barškės skambės ne tik būgnai ir gitaros Gatvės muzikos dienoje, bet iš įvairių miesto erdvių bus galima išgirsti sklindančią chorinę muziką. IV-asis tarptautinis vaikų ir jaunimo chorų festivalis gegužės 6 – 8 dienomis apjungs kelis šimtus choristų iš Lietuvos, Estijos ir Vengrijos.

Vilniaus chorinio dainavimo mokyklai „Liepaitės“, organizuojančiai festivalį, tai džiugūs kultūriniai mainai, leidžiantys bendrauti, pažinti ir dalintis daina su Vilniaus miesto gyventojais ir svečiais.

„Pirmasis festivalis „Liepaičių draugai Vilniuje“ įvyko dar 2002 metais. Jis tapo tęstiniu kultūrinių mainų meniniu projektu ir dabar džiugina chorinės muzikos mylėtojus įvairiose Vilniaus miesto koncertų salėse, bažnyčiose, švietimo įstaigose. Džiaugiamės prisidėdami prie Lietuvos ir užsienio chorų meninio bendradarbiavimo ryšių plėtojimo, skatiname jaunimą skleisti savo šalies kultūrinį savitumą, pažinimą ir integraciją“, –  sakė Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės“ direktorė Edita Jaraminienė.

Festivalio programa:

Gegužės 6 d.

12 val. Choro „Laudate“ (Vengrija) koncertas Trakų Vokės vidurinėje mokykloje (Trampolio g. 5)
17 val. Festivalio atidarymo koncertas Vilniaus universiteto Didžiojoje auloje (Čiurlionio g. 21)

Gegužės 7 d.

12 val. Tartu Mart Reinik gimnazijos (Estija) jaunių ir merginų chorų koncertas Vilniaus įgulos karininkų ramovėje (Pamėnkalnio g. 13)

18 val. Lietuvos merginų chorų koncertas: dalyvauja Jurbarko Antano Giedraičio Giedriaus gimnazijos merginų choras „Saulė“, Naujosios Akmenės muzikos mokyklos merginų choras „Šiaurės žiedas“, Butrimonių gimnazijos merginų choras, Šiaulių universiteto merginų choras „Pavasaris“, „Liepaičių“ merginų choras, Šv. Kotrynos bažnyčioje (Vilniaus g. 30)

Gegužės 8 d.

12 val. Festivalio uždarymo koncertas „Sveikas, Vilniau!“ Nacionalinėje filharmonijoje (Aušros Vartų g. 5)

15.30 val. „Liepaičių“ jaunių ir merginų bei Estijos ir Vengrijos kolektyvų koncertas Europos dienos šventėje Vinco Kudirkos aikštėje.

Gegužės 8 d. koncerto Nacionalinėje filharmonijoje bilietų kaina – 10, 15, 20 Lt. Kiti koncertai nemokami.

Daugiau informacijos apie dalyvaujančius kolektyvus rasite paspaudę čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mados infekcija

Euromaster

„Susitikime lauke“