Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio kodas: Kad tik melagiai neapgautų

Šypsena
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Šypsena
Šaltinis: 15min
0
A A

Kaip kažkas pasakė, jeigu šyla orai – viskas gerai. O savaitgalį tikrai šils, vadinasi, į gatves plūs daugiau žmonių, daugiau klegesio, linksmiau. Ypač smagu turėtų būti šiandien, juk Juokų arba melagių diena! Tik nesileiskite lengvai apgaunami!

Mėgstantiems šokį ir kiną patiks naujasis Nacionalinėje dailės galerijoje pristatomas kino ciklas „Šokis kine. Kūno ir vaizdo choreografija“. Pirmąjį vakarą žiūrovai išvys retus ir mažai žinomus avangardinius šokio filmus bei pasaulinio garso choreografų ir kino kūrėjų darbus. „Baletas kosmose“ pavadinta vakaro programa supažindins su pokario metų nepriklausomų Amerikos kino kūrėjų improvizacijomis.

Kada – penktadienį, 18 val. Įėjimas nemokamas.

Muzikaliai pavakaroti kviečia Mokytojų namai, kur Dainuojamosios poezijos svetainėje svečiuosis rašytojas, poetas, režisierius, dainų autorius ir atlikėjas Vytautas V. Landsbergis. Daug juokauti nežadantis kūrėjas stengsis publiką pavilioti dvasingumu ir jautriomis dainomis apie meilę. Jaukią ir romantišką atmosferą išlaikyti padės ir du jauni, bet savitą stilių turintys atlikėjai – Artūras Dubaka ir Dominyka Adomaitytė.

Kada – penktadienį, 18 val. Kiek – 15-20 Lt.

Tomo Urbelionio/BFL nuotr./Choras „Jauna muzika“
Choras „Jauna muzika“

Ar žinojote, kad choras „Jauna muzika“ artėjant balandžio 1-ajai grasinosi palikti Lietuvą? Šįvakar Šv.Kotrynos bažnyčioje atlikėjai pasirengę viešai pasiaiškinti, o greičiausiai net ir pašmaikštauti koncerte „Nieko (ne)juokingo“. Choristai su vadovu Vaclovu Augustinu priešaky ketina atlikti pačius ypatingiausius savo repertuaro kūrinius, kuriuos skaidrins pokštai, svečiai ir netikėtumai.

Kada – penktadienį, 19 val. Kiek – 15, 20 Lt.

Neištvėrę apsimelavote ir norite pasigerinti mylimajai? Puikiai tiks koncertas Vilniaus mažajame teatre, juk ir pavadinimas toks – „Je t‘aime“ (liet. „Aš tave myliu“). Prancūziškas balades atliks dainininkas ir režisierius Vygantas, šių metų „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos laimėtoja Evelina Sašenko ir prancūzų komikas, dainininkas Laurent‘as Secco. Jie žada muzikos spalvomis atskleisti netikėčiausius dalykus – Viduržemio, Paryžiaus peizažus ir tyrus jausmus.

Kada – penktadienį, 19 val. Kiek – nuo 28 Lt.

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Koncerto akimirka
Manto koncerto akimirka

Mėgstantiems laiko patikrintą muziką patiks dainininko Manto Jankavičiaus ir Kauno bigbendo Vilniaus kongresų rūmuose rengiamas „Frank Sinatra Show“. Pilnas sales rinkęs projektas jau pakerėjo ne vieną, o kiek dar netilpo jo išgirsti! Tad dabar puiki proga išgirsti Manto pristatomas mažiau žinomas legendinio amerikiečio dainas.

Kada – penktadienį, 19 val. Kiek – nuo 53 Lt.

Žinot, kur šiąnakt bus labai karšta? Klube „Play“! Ir ne tik todėl, kad ten maža vietos. Pamėnkalnio 17/3 įsikūręs klubas švenčia savo 6-ąjį gimtadienį. Bus tortas, šampanas, daug plojimų. Kalbama, kad sąžinę vertėtų palikti namuose, mat labiausiai sveikintinas dalykas – nuo tvyrančio karščio nusimesti drabužius.

Kada – penktadienį, 22 val. Įėjimas nemokamas.

Klasikinės muzikos ir Lietuvos kamerinio orkestro gerbėjai neabejotinai šeštadienį keliaus klausytis trijų garsių solistų – smuikininko Romano Mintso, altininko Maksimo Rysanovo ir violončelininkės Kristinės Blaumanės pasirodymų. Susibūrę į „ASCH Trio“ visi jie deklaruoja meilę šiuolaikinei muzikai. Ne sykį Vilniuje viešėjęs daugelio tarptautinių konkursų laureatas M.Rysanovas ir jo bičiuliai rytojaus vakarą atliks bulgarų kilmės londonietės Dobrinkos Tabakovos ir rusų kompozitoriaus Alfredo Schnittke’s kūrinius.

Kada – šeštadienį, 19 val. Kiek – 20 – 50 Lt.

Atvirus žmones mėgautis muzika kviečia skandinavų grupė „The Thing“. Šis švedų saksofoninko Matso Gustafssono, norvegų kontrabosininko Ingebrigto Hakerio Flateno ir jo tautiečio, būgnininko Paalo Nilsseno-Love‘o kolektyvas yra laikomas januoju Šiaurės šalių džiazo veidu. Trijulė savo muzikoje maišo laisvąjį džiazą ir garažinį roką, pripildydami koncertus veiksmo ir energijos. Drauge su skandinavais scenoje pasirodys britų kontrabosininkas, puikus improvizatorius Barry Guy.

Kada – sekmadienį, 18 val. Kiek – 70 Lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą