Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sezoną pradeda dainuojamosios poezijos svetainė

Aktorius, bardas Gediminas Storpirštis
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Aktorius, bardas Gediminas Storpirštis
Šaltinis: 15min
0
A A

Su krintančių lapų siautuliu, rudeniška dargana, bet su šiluma širdyje Vilniaus mokytojų namų Dainuojamosios poezijos svetainė pradeda devintąjį sezoną. Jo pradžios koncerte, vyksiančiame penktadienį, spalio 9 d., 19 val., kartu su Gediminu Storpirščiu gros ir dainuos jaunieji bardai: Artūras Dubaka, Tomas Loiba, Edita Zėčiūtė bei Užupio ansamblis. Nuo šio penktadienio pradės veikti ir atnaujinta svetainė.

Simboliška, kad Dainuojamosios poezijos svetainės sezoną pradeda mokytojas ir mokiniai. Bardas ir aktorius Gediminas Storpirštis (kartu su Mokytojų namais) ir buvo vienas šių renginių iniciatorių 2001 m. Jis kasmet kviečiamas pirmininkauti Respublikinio moksleivių dainuojamosios poezijos konkurso komisijai, vertinančiai bardų kultūros viltis.

Nubraukęs laiko dulkes nuo natų, G. Storpirštis prisimins savo kūrybos pradžios dainas, su kuriomis debiutavo bardų scenoje. Šis koncertas – it paskaita dainuojamosios poezijos mylėtojams, tarp jų ir jauniesiems kūrėjams bei atlikėjams.

Artūras Dubaka – šiemet gegužę vykusio minėto moksleivių dainuojamosios poezijos konkurso I vietos laureatas. Komisiją sužavėjo jo paties sukurtos dainos pagal savo bei P. Širvio eiles. Tomas Loiba – minėto konkurso II vietos prizininkas. Edita Zėčiūtė viename iš socialinių tinklalapių žinoma pseudonimu Olegas Editkovkis. Žaismingumo turi ne tik jos asmenybė, bet ir dainos. Užupio ansamblis – tai trijų moksleivių merginų grupė, grojanti fortepijonu, gitara ir akordeonu tai, ką pačios sukuria. Viena iš jo narių – Kotryna Čereškevičiūtė – yra Neringos Čereškevičienės, laidos vaikams „Tele Bim-Bam“ vedėjos, dukra.

Gedimino Storpirščio ir jaunųjų bardų Artūro Dubakos, Tomo Loibos, Editos Zėčiūtės bei Užupio ansamblio koncertas vyks Vilniaus mokytojų namų svetainėje (Vilniaus g. 39) penktadienį, spalio 9 d. Koncerto pradžia – 19 val. Bilietų kaina: 20, 30 litų. Bilietai parduodami prie salės likus 1 val. iki koncerto.

Dainuojamosios poezijos svetainės sezono atidarymas bus tradicinė įžanga į Tarptautinį dainuojamosios poezijos festivalį „Tai – aš”, vyksiantį spalio 20 – 25 d.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą