Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiaulių „Laiptų galerijoje“ – seserų dvynių paroda „Sesės“

Šiaulių „Laiptų galerijoje“ dvynių seserų paroda „Sesės“
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Monika ir Ieva Klenauskaitės. Šiaulių „Laiptų galerijoje“ dvynių seserų paroda „Sesės“
Šaltinis: 15min
0
A A

„Sesės“ – taip vadinasi dviejų jaunų fotomenininkių Ievos ir Monikos Klenauskaičių pirmoji paroda. Fotografiją seserys tarsi paveldėjo iš tėvo ir mamos.

Paroda „Sesės“ – pirmoji I ir M.Klenauskaičių fotografijos paroda. Autorės teigia, kad pavadinimas atspindi bendrą – sesės dvynės.

Modeliu daugiausia buvo Monika, o Ieva dažniau spaudė fotoaparato mygtuką.

Tačiau parodos pavadinimas neturi sąryšio su eksponuojamomis nuotraukomis. Modeliu daugiausia buvo Monika, o Ieva dažniau spaudė fotoaparato mygtuką.

Vienas jų dėstytojas, fotomenininkas Vilmantas Dambrauskas, apžiūrėjęs parodą, pakomentavo: „Merginos iš dviejų spalvų ir jų atspalvių išspaudė daug subtilių perėjimų. „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“– taip ir norisi tarti šios knygos pavadinimą.“

Abi autorės, galima sakyti, užaugo su fotografija. Mama Daiva Klenauskienė daug metų dirbo profesionalia fotografe fotodalone. Nuo mažumės jos čia stebėjo studijos darbą, nuotraukų gamybą.

Kukliai po paroda besisukiojantis Kazimieras Klenauskas sako, kad jo šeimos istoriją visada lydėjo fotografiją. Dukterų paroda – tarsi jo paties pasiekimas.

Vyras nuo mažų dienų fotografavo ir pats ryškino juostas: „Vėliau gal ir žmoną Daivą pagal šį pomėgį pasirinkau – ji taip pat fotografė. Štai ir mūsų du riešutėliai fotografuoja.“

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą