15min be reklamos
2019 08 07, 16:57

„Sirenos 2019“: aktorės A.Pociūtė ir G.Butvilaitė – kas scenoje yra labiausiai matomas?

Ryškius vaidmenis šiandienos teatre ir kine kuriančios aktorės Augustė Pociūtė ir Gailė Butvilaitė sako, kad kiekviena karta yra nesuprastoji, o aktorius, kuris scenoje norėtų būti nematomas, kartais yra labiausiai matomas. Ir į jį įdomiausia žiūrėti.
Augustė Pociūtė ir Gailė Butvilaitė
Augustė Pociūtė ir Gailė Butvilaitė / „Sirenos“ stop kadras
Temos: 1 „Sirenos“

Augustė ir Gailė pokalbyje su „Sirenomis“ taip pat svarsto, ar gali būti, kad pasaulis yra jų tik vienam „sezonui“, ir renkasi savo poziciją tarp „tiesos“ ir „klaidos“.

VIDEO: #TiesaKlaida Aktorės A. Pociūtė ir G. Butvilaitė: kas scenoje yra labiausiai matomas? #Sirenos2019

Operatorė: Alvita Daukantaitė

„Tiesa/Klaida” – tai iš gerų paskatų „Sirenų” kuriamas manipuliatyvus vaizdo pokalbis, kuriame kalba rašytojai, teatro režisieriai, aktoriai, scenografai, filosofai, kompozitoriai, muzikos atlikėjai. Tai komentarai apie kasdienybę, skirtingas kartas, mokytojus ir mokinius, jų tarpusavio ryšius, socialinius tinklus, teatrą ir tai, kas greta jo. Šie pokalbiai yra glaudžiai susiję su rugsėjo 25-spalio 13 d. vyksiančio teatro festivalio spektaklių nagrinėjamomis temomis.

Vilniaus tarptautinio teatro festivalio „Sirenos” šių metų tema – „Ryšio klaida”, apjungianti festivalio tarptautinę ir lietuviškąją programą. Visi festivalio spektakliai ir programa yra čia.

Festivalio tarptautinė programa ir bilietai. Festivalio Lietuvos teatro vitrinos programa ir bilietai.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą