Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2019 09 06, 17:59

„Sirenos 2019“: apie fikcijas teatre kalba scenografė P.Bocullaitė ir menininkė B.Mockevičiūtė 

Scenografė Paulė Bocullaitė ir šiuolaikinio meno kūrėja Beatričė Mockevičiūtė kalbėdamos su teatro festivaliu „Sirenos“ svarsto apie fikcijas ir „tikrovę” teatre, prisimena baroko garso mašinas ir aptaria šiandienos mūsų tarpusavio ryšius. 
Paulė Bocullaitė (kaireje) ir Beatričė Mockevičiūtė
Paulė Bocullaitė (kaireje) ir Beatričė Mockevičiūtė / „Sirenos“ nuotr.
VIDEO: #TiesaKlaida Scenovaizdis ir fikcijos teatre: kalba P. Bocullaitė ir B. Mockevičiūtė #Sirenos2019

Operatorė: Alvita Daukantaitė

Artėjančio Vilniaus tarptautinio teatro festivalio „Sirenos“, vyksiančio rugsėjo 25-spalio 13 dienomis, šių metų tema – „Ryšio klaida“, apjungianti festivalio tarptautinę ir lietuviškąją programą. Visi festivalio spektakliai ir programa yra čia.

„Tiesa/Klaida“ – tai iš gerų paskatų „Sirenų“ kuriamas manipuliatyvus vaizdo pokalbis, kuriame kalba rašytojai, teatro režisieriai, aktoriai, scenografai, filosofai, kompozitoriai, muzikos atlikėjai. Tai komentarai apie mūsų ryšius, kasdienybę, skirtingas kartas, mokytojus ir mokinius, jų tarpusavio ryšius, socialinius tinklus, teatrą ir tai, kas greta jo. Šie pokalbiai glaudžiai susiję su teatro festivalio spektaklių nagrinėjamomis temomis.

Festivalio tarptautinę programą ir bilietus rasite čia. Festivalio Lietuvos teatro vitrinos programą ir bilietus rasite čia.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą