Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

„Sirenos 2019“: smuikininkė Lora Kmieliauskaitė – apie tai, ko negalima pervertinti

Muzikos ir medijų performanso „This Order Goes Wrong“ atlikėja smuikininkė Lora Kmieliauskaitė dalijasi savo mintimis apie kritiką teatre ir įvardija tai, ko, jos nuomone, niekaip negalima pervertinti. 
Lora Kmieliauskaitė
Lora Kmieliauskaitė / Dovilės Dagienės nuotr.
Temos: 1 „Sirenos“

Tarptautinio teatro festivalio „Sirenos“ Lietuvos teatro vitrinoje rugsėjo 29 d. žiūrovai išvys muzikos ir medijų performansą „This Order Goes Wrong“, kurio centre – L.Kmieliauskaitė ir jos smuikas. Šis performansas sukurtas pagal nerimo sutrikimus ir panikos atakas patyrusių žmonių liudijimus, Senekos ir Cicerono tekstus.

VIDEO: #TiesaKlaida Smuikininkė L.Kmieliauskaitė – apie tai, ko negalima pervertinti #Sirenos2019

Operatorė: Alvita Daukantaitė

Artėjančio Vilniaus tarptautinio teatro festivalio „Sirenos“, vyksiančio rugsėjo 25-spalio 13 dienomis, šių metų tema – „Ryšio klaida“, apjungianti festivalio tarptautinę ir lietuviškąją programą. Visi festivalio spektakliai ir programa yra čia.

„Tiesa/Klaida“ – tai iš gerų paskatų „Sirenų“ kuriamas manipuliatyvus vaizdo pokalbis, kuriame kalba rašytojai, teatro režisieriai, aktoriai, scenografai, filosofai, kompozitoriai, muzikos atlikėjai. Tai komentarai apie mūsų ryšius, kasdienybę, skirtingas kartas, mokytojus ir mokinius, jų tarpusavio ryšius, socialinius tinklus, teatrą ir tai, kas greta jo. Šie pokalbiai glaudžiai susiję su teatro festivalio spektaklių nagrinėjamomis temomis.

Festivalio tarptautinę programą ir bilietus rasite čia. Festivalio Lietuvos teatro vitrinos programą ir bilietus rasite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius