15min be reklamos
2019 08 16, 16:51

„Sirenos 2019“: teatro režisierius A.Obcarskas – apie trumpus jungimus žiūrovų galvoje

„Kai kurie trumpieji jungimai, bematant tai, kas vyksta scenoje, tegali atsitikti žiūrovo galvoje“, – sako teatro režisierius Antanas Obcarskas. Antano režisūrinis debiutas – spektaklis „Voicekas“ – pernai buvo palankiai sutiktas žiūrovų ir kritikų, už jį režisierius buvo nominuotas „Auksiniam scenos kryžiui“.
Antanas Obcarskas
Antanas Obcarskas / D.Matvejevo nuotr.

A.Obcarskas „Sirenų” vaizdo manipuliacijoje „Tiesa/Klaida” svarsto, ar kiekviena karta griauna praeitį ir yra nesuprastoji, ar teatras šiais laikais liks autsaideriu. Režisierius, beje, šypteli klausiamas apie teatro galimybę žudyti.

VIDEO: #TiesaKlaida Teatro režisierius A. Obcarskas – apie trumpus jungimus žiūrovų galvoje #Sirenos2019

Operatorė: Alvita Daukantaitė

„Tiesa/Klaida” – tai iš gerų paskatų „Sirenų” kuriamas manipuliatyvus vaizdo pokalbis, kuriame kalba rašytojai, teatro režisieriai, aktoriai, scenografai, filosofai, kompozitoriai, muzikos atlikėjai. Tai komentarai apie kasdienybę, skirtingas kartas, mokytojus ir mokinius, jų tarpusavio ryšius, socialinius tinklus, teatrą ir tai, kas greta jo. Šie pokalbiai yra glaudžiai susiję su rugsėjo 25-spalio 13 d. vyksiančio teatro festivalio spektaklių nagrinėjamomis temomis.

Vilniaus tarptautinio teatro festivalio „Sirenos” šių metų tema – „Ryšio klaida”, apjungianti festivalio tarptautinę ir lietuviškąją programą. Visi festivalio spektakliai ir programa yra čia.

Festivalio tarptautinė programa ir bilietai. Festivalio Lietuvos teatro vitrinos programa ir bilietai.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą