15min be reklamos
2019 08 30, 14:21

„Sirenos 2019“: Tyla – gera drama? Grupių „Planeta Polar“ ir „Kabloonak“ muzikantai kalba apie garsą teatre

Jaunimo favoritų – grupių „Kabloonak“ ir „Planeta Polar“ muzikantai – lankosi teatre ne vien festivalių metu. „Planeta Polar“ vokalistas Adomas Koreniukas į teatrą eina nuolatos – dirba Lietuvos nacionalinio dramos teatro garsininku.
Jonas Narbutas (kaireje) ir Adomas Koreniukas
Jonas Narbutas (kaireje) ir Adomas Koreniukas / Projekto partnerio nuotr.

Kartu su Jonu Narbutu, „Kabloonak“ muzikos kūrėju ir atlikėju, jie groja ir kuria grupėje „Planeta Polar“, o šį kartą dalinasi mintimis apie tai, kas teatre yra pirmiausia, apie garsą ir tylą scenoje, ryšį tarp skirtingų kartų ir savąjį „sezoną“.

VIDEO: #TiesaKlaida Tyla – gera drama: įgarsina „Planeta Polar” ir „Kabloonak” #Sirenos2019

Operatorė: Alvita Daukantaitė

Artėjančio Vilniaus tarptautinio teatro festivalio „Sirenos”, vyksiančio rugsėjo 25-spalio 13 dienomis, šių metų tema – „Ryšio klaida”, apjungianti festivalio tarptautinę ir lietuviškąją programą. Visi festivalio spektakliai ir programa yra čia.

„Tiesa/Klaida” – tai iš gerų paskatų „Sirenų” kuriamas manipuliatyvus vaizdo pokalbis, kuriame kalba rašytojai, teatro režisieriai, aktoriai, scenografai, filosofai, kompozitoriai, muzikos atlikėjai. Tai komentarai apie mūsų ryšius, kasdienybę, skirtingas kartas, mokytojus ir mokinius, jų tarpusavio ryšius, socialinius tinklus, teatrą ir tai, kas greta jo. Šie pokalbiai yra glaudžiai susiję su teatro festivalio spektaklių nagrinėjamomis temomis.

Festivalio tarptautinę programą ir bilietus rasite čia. Festivalio Lietuvos teatro vitrinos programą ir bilietus rasite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą