Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 15d. 16:25

„Skalvijoje“ - paskutinė proga pažiūrėti filmą už atliekas perdirbimui

Aplinkos apsaugos ministerijos apdovanojimas „Skalvijos“ kino centrui už  „Už nuopelnus saugant gamtą“
Aplinkos apsaugos ministerijos apdovanojimas „Skalvijos“ kino centrui už „Už nuopelnus saugant gamtą“

Antradienį, birželio 16 d., 17 val., „Skalvijos“ kino centre vyks paskutinis „Žaliojo sezono“ seansas. Juo bus pabaigta nuo pernai vasaros kino centre vykdoma ekologinė iniciatyva, kurios metu buvo renkamos perdirbimui skirtos atliekos: panaudotos baterijos, kompaktiniai diskai ir smulkioji technika.

Šį antradienį ekologijos šalininkai paskutinį sykį kviečiami už atneštas atliekas perdirbimui nemokamai pažiūrėti „Oskarui“ nominuotą filmą „Klasė“ (rež. Ilmar Raag, Estija, 2008).

„Žaliąjį sezoną“ baigiame įsitikinę, kad tokios iniciatyvos yra veiksmingos ir itin reikalingos. Susumavome rezultatus, viską įvertinome skaičiais. Sunku įsivaizduoti, kad visos mūsų surinktos atliekos galėjo patekti į gamtą. Tikiuosi, visi, dalyvavę mūsų projekte, atidžiau elgsis su buityje jau nebereikalingais daiktais ir nuolat galvos apie galimą žalą mūsų Žemei“,  sakė „Skalvijos“ direktorė Vilma Levickaitė.
 

Nuo „žalio sezono“ pradžios iki paskutinio seanso buvo surinkta apie 160 kg galvaninių elementų, 500 kompaktinių diskų ir 100 kg smulkiosios buitinės technikos. Jų išmetimui kino centro fojė daugiau nei pusmetį stovėjo specialūs konteineriai, į kuriuos nurodytas atliekas „Skalvijos“ lankytojai galėjo išmesti bet kada – ne tik „žalių“ seansų dienomis.
 

Nemokamai paskutinį „žalią“ seansą pažiūrėti galės atnešusieji mažiausiai 10 galvaninių elementų ir vieną smulkiosios technikos prietaisą. Perdirbimui skirtos atliekos kino centre bus pradėtos rinkti likus valandai iki filmo pradžios, t.y. 16 val. Neatnešusieji atliekų filmą galės pažiūrėti įsigiję bilietą už įprastą kainą.

 „Skalvijos“ kino centre renkamos buitinės technikos sąrašas: telefonai, skaičiavimo mašinėlės, plaukų džiovintuvai, skrudintuvai, radijo aparatai, lygintuvai, keptuvės, smulkintuvai, kavamalės, elektriniai peiliai, plaukų kirpimo, džiovinimo prietaisai, barzdaskutės, svarstyklės, mini kompiuteriai, delniniai kompiuteriai, bevieliai, mobilieji telefonai, atsakiklių sistemos, vaizdo kameros, vaizdo grotuvai, spausdintuvai, vaizdo, garso spausdintuvai, grąžtai, pjūklai, siuvimo mašinos, virimo, litavimo ir panašios paskirties įranga, elektriniai traukinukai ar lenktyninių automobilių komplektai, rankiniai vaizdo pultai, vaizdo žaidimai.

Temos: 2 Atliekos Ekologija

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas