2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Skelbiamas karikatūrų konkursas apie ES

Europos Parlamento narys Valentinas Mazuronis skelbia karikatūrų konkursą „Apie Europą linksmai ir atvirai“. Konkurse profesionalai ir mėgėjai kviečiami išsakyti savo nuomonę apie svarbiausias Europos aktualijas, o geriausių darbų autoriai bus pakviesti apsilankyti Europos Parlamente, įsikūrusiame Strasbūre, Prancūzijoje.
Karikatūros
Karikatūros / Konkurso org.

Skelbdamas karikatūrų konkursą noriu paskatinti Lietuvos karikatūrų profesionalus ir mėgėjus aktyviau išsakyti savo poziciją svarbiausiomis šių dienų temomis

„Karikatūrų meistrai savo darbais dažnai pasako daug taikliau nei būna sudėta į tūkstantį žodžių. Karikatūristai nebijo paliesti skaudžiausių visuomenę kamuojančių problemų, o jų požiūris ir išsakytos mintys, kaip rodo šių dienų įvykiai Europoje, sulaukia ypatingai didelio atgarsio. Skelbdamas karikatūrų konkursą noriu paskatinti Lietuvos karikatūrų profesionalus ir mėgėjus aktyviau išsakyti savo poziciją svarbiausiomis šių dienų temomis – ar tai būtų Europos sankcijų poveikis Rusijai, ar graikų reikalavimai nubraukti jų skolas, ar Didžiosios Britanijos ketinimai skelbti referendumą dėl pasitraukimo iš ES, ar Lietuvos galimybės įtakoti Europoje vykstančius procesus,“ – sako V. Mazuronis.

Pasak Europos Parlamento nario, vienas iš konkurso tikslų yra ir paskatinti domėtis Europos aktualijomis.

15min.lt/Juliaus Kalinsko nuotr./Valentinas Mazuronis (380)
15min.lt/Juliaus Kalinsko nuotr./V.Mazuronis 

„Dažnai tenka girdėti pasakymus, kad Europos insititucijos yra nutolusios nuo piliečių, kad mes mažai ką tegalime pakeisti. Tačiau būtent ES insititucijose yra priimami sprendimai, kurie tiesiogiai lemia tai, kaip mes gyvename ir gyvensime Lietuvoje. Visada laukiu argumentuotos nuomonės Lietuvai svarbiais klausimas, o karikatūrų konkursas – vienas iš būdų savo nuomonei išsakyti,“ – sako V. Mazuronis.

Darbus karikatūrų konkursui „Apie Europą – linksmai ir atvirai“ EP nario V. Mazuronio biuras prašo siųsti iki šių metų kovo 27 dienos adresu Šermukšnių g. 8-3, Vilnius arba el. paštu [email protected] .

Geriausias karikatūras rinks profesionali komisija bei Facebook vartotojai. Geriausių darbų autoriai bus paskelbti šių metų balandžio 1 dieną ir apdovanoti kelione į Europos Parlamentą, įsikūrusį Strasbūre, Prancūzijoje. Karikatūras EP narys eksponuos savo biuruose Briuselyje, Strasbūre, Vilniuje ir Šiauliuose.

Daugiau informacijos: www.facebook.com/VMazuronis

EFD logotipas
 

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“