Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 22d. 09:43

„Skylėnų dainynas“ suskambės Vilniaus knygų mugėje

Aistė Smilgevičiūtė ir Rokas Radzevičius
Grupės "Skylė" nuotr. / Aistė Smilgevičiūtė ir Rokas Radzevičius

Natų, akordų ir dainų tekstų knyga „Skylėnų dainynas“ – dar vienas akcentas minint grupės „Skylė“ dvidešimtmetį.

Leidinio pristatymas, akustiškai atliekamos dainos ir susitikimas su gerbėjais – Vilniaus knygų mugėje, teigiama išplatintame pranešime spaudai.

Nuo tos dienos, kai pankuojantis Rokas Radzevičius uždainavo primąją baladę ir subūręs bendraminčius įkūrė grupę „Skylė“, praėjo dvidešimt metų. Per šį laikotarpį grupė sukūrė begalę dainų, sugrojo daugybę koncertų, įrašė ir išleido arti dvidešimties albumų, tarp kurių buvo ir muzikos spektakliams, ir roko operų. Grupė grojo didžiausiuose šalies festivaliuose, užsiaugino būrį ištikimų klausytojų, „Skylės“ internetinėje svetainėje atidarė elektroninę savo leidinių parduotuvę. Prieš keletą metų pradėjo rudens ir pavasario lygiadieniams pažymėti skirtus koncertus, kurie tapo tradicija ir šiemet perauga į dviejų dienų Lygiadienio festivalį.

Pirmasis grupės „Skylė“ veiksmas minint dvidešimtmetį buvo atliktas per praėjusias Kalėdas – skylėnai klausytojams suteikė galimybę iš savo svetainės nemokamai atsisiųsti „Skylės“ kūrybą iki 2007-ųjų.

Aistė ir Rokas žada šią knygą dovanų pirmajam, pristatymo metu išbandžiusiam dainyną ir pagrojusiam iš jo kurią nors dainą.

Antras jubiliejinis žingsnis – ką tik išleista šešiasdešimties įsimintiniausių „Skylės“ dainų natų, akordų ir tekstų knyga „Skylėnų dainynas“.Dainynas iliustruotas jautriais Tado Radzevičiaus grafikos darbais. Knyga skirta norintiems savo bei aplinkinių malonumui sugroti ką nors iš grupės kūrybos.

Šia proga Aistė ir Rokas kviečia į Vilniaus knygų mugę prie puodelio arbatos susipažinti su šviežutėle knyga. Ją pristatydami, Aistė ir Rokas akustiškai pagros keletą dainų iš knygos, prisijungs ir gitaristas Jonas Krivickas, „Skylėnų dainyno“ natų dalies redaktorius. Arbatėlės gurkšnojimui ir pabendravimui su plušusiais prie leidinio vadovaus poetas Rimvydas Stankevičius – „Jūratės ir Kastyčio“, „Jūržolių šokio“, „Brolių“ bendraautorius. Pristatyme dalyvaus dainyno piešinių autorius Tadas Radzevičius ir knygos dailininkė Agnė Dautartaitė-Krutulė.

Aistė ir Rokas žada šią knygą dovanų pirmajam, pristatymo metu išbandžiusiam dainyną ir pagrojusiam iš jo kurią nors dainą.

„Skylės“ nariai visų lauks „Litexpo“ vykstančioje knygų mugėje šių metų vasario 26 d., šeštadienį, 14.00 val. Aistės Smilgevičiūtės ir grupės „Skylė“ stende (3 salės fojė).

Gupė skelbia, kad jau ruošiasi naujiems koncertamas. Kovo 20 ir 21 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje vyks Pavasario lygiadienio festivalis su ypatingais svečiais iš Latvijos – grupe „Ilgi“, ir grupe „Skylė“, o šiam koncertui į sceną grįš Aistė Smilgevičiūtė. Balandžio 14-ąją grupė planuoja ir įspūdingą dvidešimtmečio koncertą „Balsas.lt“ klube, kuriame dalyvaus nemažai svečių – gerai žinomų Lietuvos scenos žmonių, kuriems teko įsitraukti į grupės kūrybinį gyvenimą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės