Dabar populiaru
Publikuota: 2017 spalio 11d. 16:51

Smuikininkas Zbignevas Levickis: 15 metų drauge scenoje, tai labai daug

Zbignevas Levickis
Asmeninio archyvo nuotr. / Zbignevas Levickis

Liko vos viena diena iki šventinio Jubiliejinio trijų scenos grandų koncerto Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje.

Jau ketvirtadienį, spalio 12 d. 19 val. dieviško balso savininkė operos solistė Ona Kolobovaitė, pirmasis Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro smuikas Zbignevas Levickis ir gitaros virtuozas Aurelijus Globys kviečia į bendro kūrybinio kelio jubiliejinį koncertą.

Zbignevas Levickis paklaustas apie 30 metų pažintį su scenos kolega Aurelijumi Globiu, šmaikštavo: „Trisdešimties metų pažintis, tai yra labai daug, galima sakyti pasikeitė netgi dvi kartos. Aurelijus Globys iš aršaus rokerio tapo filharmonijų numylėtiniu. Drauge scenoje grojame jau 15 metų, tai yra labai daug, ypatingai tokioje nedidelėje šalyje, kaip Lietuva“.

Paklaustas, ko tikėtis klausytojams šiame koncerte, smuikininkas buvo nusiteikęs žaismingai – „Nesitikėkite, jog tai bus paskutinis mūsų koncertas. O jeigu rimtai, koncertas bus labai žavus, pirmą kartą koncertuosime viešai trise“.

Koncertai vyks: spalio 12 d. 19 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje, lapkričio 17 d. 18 val. Panevėžio muzikiniame teatre, lapkričio 24 d. 18 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje.

Koncertuose skambės daug naujų bei pačių gražiausių ir virtuoziškiausių melodijų iš projekto Amžių dvikova. Taip pat ispaniškos aistros ir meilės pripildytos vokalinės improvizacijos atliekamos operos solistės Onos Kolobovaitės.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės