Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Sparčiai populiarėjanti grupė MOVO kviečia į savo koncertus

Grupė MOVO – tai jaunų, drąsių ir nuotaikingų vaikinų ketveriukė, susibūrusi Lietuvos muzikos padangei pristatyti naują požiūrį į muziką. Jau rugsėjo 15 d. Kaune ir rugsėjo 20 d. Vilniuje jie surengs energija trykštančius koncertus.
MOVO
MOVO / Organizatorių nuotr.
Temos: 1 Muzika

Nors MOVO Lietuvos rinkoje dar tik apšilinėja kojas, keturi charizmatiški muzikantai jau spėjo įrodyti ir užkietėjusiems muzikos vilkams, jog garage ir blue rock derinys gali skambėti didžiosiose scenose. MOVO muzika išsiskiria lietuviškais tekstais ir savitu, tik jiems būdingu gitarų skambesiu.

Spėję sudalyvauti visame pluošte įspūdingų koncertų, festivalių bei netgi išleisti du savo albumus, MOVO grupė jau pelnė ne tik kolegų pripažinimą, bet ir įvertinimus. Savo pirmąjį koncertą grupė sugrojo dar 2011 m. pabaigoje ir po pusmečio ryškiai sužibėjo jaunųjų atlikėjų konkurse „Garažas“. Po jo iškart sekė pasirodymai daugelio didžiųjų Lietuvos ir kaimyninių šalių muzikos festivalių scenose. Metams pasibaigus MOVO buvo įvertinti ir nominuoti alternatyvios muzikos apdovanojimuose T.Ė.T.Ė 2012 kaip geriausia roko grupė. Po sėkmingo starto buvo išleistas debiutinis albumas „Mano Aš“.

2016 m. pabaigoje antrąjį albumą „Kalnuose“ išleidę MOVO taip pat neliko nepastebėti. Muzikos asociacijos metų apdovanojimuose M.A.M.A. grupė buvo nominuota 2016 m. „Geriausios metų roko grupės“ kategorijoje.

Ne nuostabu, jog šie vaikinai jau subūrė ištikimų klausytojų būrius skirtinguose miestuose. Jau dabar MOVO galima drąsiai vadinti viena iš įdomiausių ir perspektyviausių roko grupių Lietuvoje. Charizmatiški muzikantai, įdomus vokalas, sodrus instrumentų skambesys, aktualus dainų tekstai - visa tai taikliai charakterizuoja šią jaunų atlikėjų komandą. Grupė sparčiai populiarėja, nuolat plečiasi jos ištikimų fanų ratas. Šiuo metu MOVO sudaro vokalistas ir bosistas Linas Kubekas, du gitaristai: Augustas Masevičius ir Tomas Simanavičius, bosistas bei būgnų meistras Mantas Tamulionis. Pabendravus su muzikantais supranti, kad tai tie vaikinai, kurie pasiryžę nuolat kurti, tobulėti ir eiti pirmyn.

Prodiusavimo kompanija „ARTS Libera International“ kviečia apsilankyti naujausiuose grupės MOVO koncertuose ir įsitikinti, kad Lietuvos muzikos padangėje tvirtinasi nauja, žvaigždės nominacijos verta grupė.

MOVO koncertai vyks:

Rugsėjo 15 d. Kaune, restorane-klube „Combo“

rugsėjo 20 d. Vilniuje, muzikiniame klube „Tamsta“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius