Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Spektaklio „Bučiuoju, Oskaras“ generalinė repeticija įvyks vidurnaktį

Spektaklis „Bučiuoju, Oskaras“
D.Matvejevo nuotr. / Spektaklis „Bučiuoju, Oskaras“
Šaltinis: 15min
0
A A

„Domino“ teatras jau netrukus žiūrovams pristatys unikalią premjerą – lyrinę komediją „Bučiuoju, Oskaras“. Didžiosios premjeros išvakarėse, vidurnaktį iš kovo 11-osios į kovo 12-ąją, įvyks generalinė repeticija. Į spektaklio peržiūrą bus pakviesti ištikimiausi teatro gerbėjai. Cezario Graužinio režisuojamo spektaklio premjeros įvyks kovo 12, 13 dienomis Vilniuje ir kovo 31 dieną Klaipėdoje. Bilietus į šiuos renginius galima įsigyti jau šiandien visose bilietai. lt kasose.

Unikaliam spektakliui – išskirtinės sąlygos

Spektaklyje „Bučiuoju, Oskaras“ vaidina Auksinio scenos kryžiaus laureatai – „Cezario grupė“. Aktoriai ir režisierius išskirtinį laiką generalinei repeticijai pasirinko neatsitiktinai. Lyrinė komedija „Bučiuoju, Oskaras“ – vienas iš labiausiai išskirtinių ir netradiciškų spektaklių „Domino“ teatro repertuare. Aktoriams reikalingas ypatingas susikaupimas, nusiteikimas ir nuotaika. Būtent tada, kai visas Vilnius skendės paslaptingos nakties misterijoje, „Domino“ teatre pirmą kartą gyvenimo džiaugsmą dovanos Oskaras.

„Naktis – ypatingas metas, ne tik kūrėjams, bet ir žiūrovams. Tikime, kad žmonės, kurie pamatys spektaklį vidurnaktį, pajaus labai stiprius išgyvenimus, pasisems įkvėpimo, o žiūrovų juokas taps „Domino“ teatro nakties muzika“, – pasakojo teatro vadovas Egidijus Baranauskas.

10 metų per vieną dieną

„Bučiuoju, Oskaras“ – komiška istorija ir jaunam, ir senam, ir besidžiaugiančiam, ir liūdinčiam. Tai odė gyvenimo džiaugsmui ir vaiko dvasios stiprybei.

Ar kada pagalvojote, kad per vieną dieną įmanoma nugyventi 10 metų? Tą pačią dieną baigti mokyklą ir išsiskirti su žmona, pirmą kartą už kampo bučiuotis ir išgyventi vidurio amžiaus krizę. Ar kada susimąstėte, kad tą pačią dieną galima susirasti pirmąjį darbą ir gauti pirmąją pensiją? Kaip galima ryte atšventus aštuonioliktąjį gimtadienį, o jau po pietų dalyvauti šokiuose kam per trisdešimt? Įmanomu tampa viskas, kai per vieną dieną nugyveni dešimt metų. Daugiau pirmos meilės jaudulio, šmaikščių meilės nuotykių, aistringesnių meilužių, komiškų kasdieninių situacijų ir dar juokingesnių senatvės išgyvenimų sulauksime spektaklyje „Bučiuoju, Oskaras“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Naktis