Dabar populiaru
Publikuota: 2010 sausio 6d. 20:49

Su senomis eglutėmis vilniečiai atsisveikino be ašarų (nuotraukos)

Trys Karaliai
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Trys Karaliai

Seneliai su anūkais, mamos ir tėčiai su vaikais ar tiesiog suaugę, bet širdyse jauni vilniečiai trečiadienio vakarą į Vilniaus mokytojų namų kiemelį sunešė senas ir byrančias Kalėdų eglutes. Šaltukas svilino žandus ir šaldė kojas – gal todėl šiais metais entuziastų buvo kiek mažiau – tačiau scenoje krykštaujantys aktoriai bei aplink laužą susibūrę vakaro dalyviai dalijosi gera nuotaika.

Kai kurias eglutes miestelėnai ne tik rankose atnešė, bet ir su visa iškilminga ceremonija atitempė rogėse. Pakrauti į sunkvežimį visus spygliuočius padėjo kaukėmis pasipuošę dėdės, kurie dėkojo visiems geros valios žmonėms, suteikusiems galimybę eglutėms sugrįžti į jų gimtąjį mišką.

Su mažaisiais bendravo ir juos linksmino scenoje nenustygstantys aktoriai, o tarp susirinkusiųjų šmėžuojantys nykštukai ragino visus rašyti laiškus Kalėdų seneliui ir padėkoti už atneštas dovanas.

Praėjusiais metais, atsisveikinant su eglutėmis, byrėdavo vaikų ašaros, tačiau šiemet sunkvežimis su visomis apdžiuvusiomis eglutėmis buvo išlydėtas su gera nuotaika, perduodant linkėjimus kitų metų būsimiems Kalėdų medeliams.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Esports namai

URBAN˙/