TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Suicide DJs“ koncerte – apdovanojimas už Lietuvos rekordą!

Suicide DJs is kairės - Ž.Kazlauskaitė, V.Bareikis ir A.Storpirštis
LNK nuotr. / Suicide DJs is kairės - Ž.Kazlauskaitė, V.Bareikis ir A.Storpirštis
Šaltinis: 15min
0
A A

Daugeliui Lietuvoje jau gerai pažįstama jaunų aktorių ir muzikantų grupė „Suicide DJs“ šį šeštadienį, sausio 31 dieną, rengia koncertą Vilniuje „Champagne“ bare. Visus gerbėjus bei norinčius puikiai praleisti laiką grupė kviečia būtinai apsilankyti pas save! Kaip visuomet linksmai nusiteikę teatrališkieji „Suicide DJs“ vėl stebins savo išskirtine muzikine kūryba bei nenuspėjamais šokio elementais.

Rudenį grupė išleido savo debiutinį albumą „Animation (...)“, į kurio pristatymo koncertą susirinko arti tūkstančio klausytojų, o patį albumą puikiai įvertino daugelis muzikos kritikų.

Šeštadienį „Champagne“ bare rengiamas „Suicide DJs“ koncertas bus pirmasis Vilniuje nuo prieš tris mėnesius įvykusios albumo premjeros. Šio koncerto metu grupei bus įteiktas Lietuvos rekordų knygos raštas, užfiksuojantis ilgiausio mūsų šalyje kompaktinės plokštelės pavadinimo rekordą.

Pilną „Suicide DJs“ albumo pavadinimą sudaro daugiau kaip 150 žodžių: „Animation arba išsvajota kelionė mintimis tenai, kur nepripažintose erdvėse savo spindulius slepia chaoso deimantas ir skvarbus samurajaus žvilgsnis seka kiekvieną šeško judesį, o visos istorijos turi laimingą pabaigą; kaip ir ta, kai sulig paskutiniu oro gurkšniu įsmeigus pirštą į dangų buvo ištarta „Dieve, leisk pabaigt“ ir sąmonę pripildė visaapimančios harmonijos suvokimas, kuris smelkdamasis į pasaulio esmę užmigdė bei pažadino tave užliejantį prastos kokybės nuoširdžios muzikos skambesį, sumišusį su tolimų žodžių aidais, tolydžio stiprėjantį ir pavirstantį galinga bz šėšėlių lavina, sugrįžtančia į tavo sąmonę pirmu pasitaikiusiu impulsu apie tai, kad žodžiai taip pat turi pojūčius, įsiklausyk, kaip verkia skiemuo neteisingai kirčiuojamas, ir kai jau laikas išeit, pakeliui atgal į realybę tu jauti, kad viskas aplink iš tiesų priklauso tau ir atsirado dėl tavęs, ir tai yra nepakartojama, ir kad kiekviena meilė turi atsaką, todėl to jausmo didybė paskandina tave, bet prieš paskęstant tau šmėkšteli, kad visa tai galbūt tėra tik greitai besikeičiantys vaizdai, sudarantys savotišką judesio iliuziją“.

„Suicide DJs“ savo koncerte sugros temperamentingą pusantros valandos trukmės programą. Bilietais į šį koncertą prekiauja „Bilietai.lt“. Dvi dienos prieš pasirodydami „Champagne“ bare muzikantai sudalyvaus „Radiocentro“ apdovanojimuose, kur pretenduoja laimėti metų miesto muzikos nominacijoje, ir šiame renginyje atliks savo kūrinį „Final Shot“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau