Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 17d. 14:21

Šv.Jono gatvės galerijoje – jausmai ant ryžių popieriaus

Audronės Vaškevičiūtės personalinės parodos „Jausmai“ plakatas
Parodos plakato fragmentas / Audronės Vaškevičiūtės personalinės parodos „Jausmai“ plakatas
Šv.Jono gatvės galerijoje balandžio 18 – 28 dienomis veiks keramikės Audronės Vaškevičiūtės personalinė paroda „Jausmai“. Autorė eksponuoja tapybos tušu ir autorine technika ant ryžių popieriaus darbus. Dailininkės kūryba apima ne vieną dailės sritį: ji sėkmingai dirba keramikos srityje, projekte „Metų skulptūra 2010“ pristatė instaliaciją, gilinosi į japonų ir kinų tapybos subtilumus.

Autorė taip pristato savo kūrybą ir parodą: „Esu baigusi Vilniaus Pedagoginę mokyklą, Kauno Meno mokyklą (dekoratoriaus apipavidalintojo specialybę) ir Vilniaus Dailės Akademijoje įgijau keramiko diplomą. Dalyvauju meniniame gyvenime, įvairiose parodose ir rengiu autorines parodas. Taip pat nuolat tobulinuosi įvairiuose kursuose: kaligrafijos, audimo, audinių marginimo, šrifto, skiautinių, tapybos ant šilko, dekupažo. vėlimo ir kt. Penkis metus gilinausi į japonų tapybą, trejus mokiausi kinų tapybos paslapčių.

Nuo 1999 m. dalyvavau per 100 įvairių parodų Lietuvoje ir užsienyje, surengiau 11 autorinių parodų. 2011 balandį Šv.Jono gatvės galerijoje vykusiame projekte „METŲ SKULPTŪRA 2010“ buvau nominuota  už „Ryškiausią 2010 m. Instaliaciją“.

Esu įvairių klubų ir asociacijų – Lietuvos Dailininkų Sąjungos, Lietuvos skiautininkių asociacijos,  Kauno „Tekstilininkų-dailininkų Gildijos „Balta“, Lietuvos Gėlininkų sąjungos, Lietuvos Dailės Terapijos Asociacijos  narė.

Ši paroda „Jausmai“ yra 12–oji mano autorinė paroda. Darbai sukurti 2010 – 2012 m. Parodoje eksponuojami darbai ant ryžių popieriaus, nutapyti tušu ir augaliniais (autoriniais) dažais. Ciklas „Jausmai“ atspindi svarbiausius dalykus – džiaugsmą ir skausmą, liūdesį ir meilę. Sėkmė ar nusivylimai daro gyvenimą įdomų ir spalvingą, sukelia įvairių jausmų. Visuomet turime galimybę susikurti tokį gyvenimą, kokio nusipelnėme. Nesėkmė geresnė mokytoja už pergalę.“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 1 Jausmai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:36
52:13
17:22

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata