Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Taikos glėbys“ birželio 1-ąją visą Lietuvą kviečia apsikabinti ir siekti rekordo

„Taikos glėbys“ visą Lietuvą kviečia apsikabinti
Akcijos organizatorių nuotr. / „Taikos glėbys“ visą Lietuvą kviečia apsikabinti
Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Jau antrus metus organizuojama pilietinės iniciatyvos „Taikos glėbys“ akcija ir šiemet birželio 1-ąją – Vaikų gynimo dieną – kviečia visus Lietuvos gyventojus apsikabinti ir susivienyti dėl taikios vaikų ateities. Akcijos organizatoriai atskleidžia, kad šiais metais oficialiai bus siekiama net dviejų „Guinesso“ rekordų.

Nuo pat ryto iki vakaro visi kviečiami dalintis apsikabinimais ir registruoti juos nemokamu telefono numeriu 8 800 800 88. Užregistravę daugiausia apsikabinimų bus paskelbti Lietuvos „Myli-jonieriais“ bei prisidės prie daugiausia telefonu registruotų apsikabinimų per visą dieną rekordo siekimo.

Apsikabinimo akcija taip pat vyks visose miestų mokyklose ir darželiuose – 12 valandą apsikabins visi šalies ikimokyklinukai ir moksleiviai.

Vėliau – 20 val. apsikabinimo akcija vyks ir viešose miestų vietose, kur apsikabinti raginami tiek mažieji, tiek ir suaugusieji. Akcijoje šiais metais dalyvauja visos 60 Lietuvos savivaldybių.

Miestų vietų, kuriose vyks akcija, žemėlapį rasite čia.

Akcijos organizatoriai ragina apsikabinti ne tik miestų aikštėse vienu metu vyksiančiuose renginiuose, bet ir ten, kur bebūtumėte 20 val.: darbe, gatvėje, viešajame transporte, šeimos rate, sėdint namuose prie televizoriaus ekrano, netgi išsiunčiant savo virtualų apsikabinimą socialiniuose tinkluose. Renginio „Facebook“ puslapį rasite čia.

Kvies apjuosti Gedimino kalną

Vilniečiams „Taikos glėbys“ dovanoja ypatingą šventę – nuo pat 15 val. Katedros aikštėje vyks Vaikų kūrybinės dirbtuvės „Nupiešk man avį“, kurių metu mažieji galės mokytis ebru meno paslapčių, vyks įvairūs žaidimai ir šokiai. 17 val. atsidarys Atrakcijų parkas jaunimui ir studentams, o 18 val. visus atsipūsti pakvies šventinis koncertas.

20 val. Katedros aikštėje vyks bendra su visa Lietuva apsikabinimo akcija, kurios metu oficialiai bus siekiama didžiausio apsikabinimo vienu metu „Guinesso“ rekordo (šiuo metu tai yra 10 500 žmonių). Jeigu Katedros aikštėje susirinks daug žmonių, visi šventės dalyviai bus pakviesti apkabinti ir Gedimino kalną!

„Taip jau nutiko, kad birželio 1-ąją minima Vaikų gynimo diena vis dar neturi šventimo būdo. Būtent dėl to jau antrus metus raginame visus šią dieną apsikabinti. Lietuva šiuo metu yra gan susiskaldžiusi, išsibarsčiusi. Daug mūsų tautiečių gyvena svetur. Tačiau mes galime susivienyti ir sukurti naują Vaikų dienos šventimo tradiciją kartu!

Parodykime visam pasauliui, kad mums svarbu vienybė ir taika, parodykime tai savo vaikams, visai jaunajai kartai, mokykimės būti tolerantiškesni, taikesni ir supratingesni vienas kito atžvilgiu“, – visus Lietuvos žmones ragina „Taikos glėbio“ iniciatorius, kompozitorius ir muzikos prodiuseris Laimonas Žiulpa.

Reginių programa Vilniaus Katedros aikštėje

  • Nuo 15 iki 19 val. vyks Vaikų kūrybinės dirbtuvės „Nupiešk man avį“. Šventės metu vaikai turės galimybę pažinti, kokiu būdu įmanoma piešti ant vandens bei sužinoti, kas yra „VYTA-ebru“ menas. Bus galima išbandyti šią techniką ir patiems susikurti unikalų savo darbelį, kuris bus perkeltas ant popieriaus. Vyks žaidimai, šokiai, rungtys su personažais, muilo burbulų pūtimas bei veidukų piešimas ir balionų lankstymas.
  • 17 val. atsidarys atrakcijų parkas jaunimui ir studentams, kuriame: krakmolo baseinas, kėgliai su padanga, kreivas dviratis, robotukų gaminimas ir jų lenktynės bei daug kitų atrakcijų.
  • 18 val. prasidės šventinis koncertas.
  • 20 val. apsikabinsime kartu su visa Lietuva.
Organizatorių iliustr./„Taikos glėbys“
Organizatorių iliustr./„Taikos glėbys“

„Taikos glėbys“ – tai pilietinė nekomercinė organizacija, globojama Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“. Organizacijos „Taikos glėbys“ sumanytojas ir įkūrėjas – muzikos prodiuseris Laimonas Žiulpa, prie akcijos įgyvendinimo prisideda savanoriai bei VGTU studentai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą