Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tarptautinis jaunimo Taize susitikimas Vilniuje

Taize renginiai.
Taize renginiai.
Šaltinis: 15min
0
A A

Gegužės 1-3 dienomis Vilniuje vyks tarptautinis jaunimo Taizé susitikimas „Pasitikėjimo piligrimystė Vilniuje“. Tai vienas didžiausių renginių Lietuvos tūkstantmečio ir Vilniaus – Europos kultūros sostinės metais, į kurį žada atvykti per 5 tūkst. jaunuolių iš Lietuvos, aplinkinių Baltijos ir tolimesnių Europos šalių.

Susitikime dalyvaus Taizé bendruomenės prioras brolis Alois, į teminius renginius bus kviečiami dvasininkai, menininkai, rezistentai, visuomenės veikėjai, politikai. Susitikimo idėją sveikina Vilniaus ir visos Lietuvos stačiatikių arkivyskupas Chrizostomas bei Lietuvos liuteronų vyskupas Mindaugas Sabutis, krikščionių bendruomenės ir tautinės bendrijos, praneša Vilniaus miesto savivaldybė.

Bendrų maldų, pokalbių, pietų ir vakarienės vieta taps Vilniaus centras – senamiesčio bažnyčios, Katedros aikštė, Sereikiškių parkas. Tikimasi, kaip jau įprasta Taizé susitikimuose, dauguma svečių apsigyvens vilniečių šeimose.

„Pasitikėjimo piligrimystė Vilniuje“ renginys truks tris dienas. Vilniaus jaunimas pasirengęs atvyksiantiems svečiams pristatyti Lietuvos sostinę kaip įdomų, šiuolaikišką, dvasingą ir svetingą miestą. Savo pagalbą jau pasiūlė 150 vilniečių. Tikimasi sulaukti savanorių iš kitų Lietuvos miestų, artimesnių šalių.

Susitikimą organizuoja Taizé bendruomenė ir Vilniaus arkivyskupijos jaunimo centras. Registruotis kviečiama iki balandžio 10 dienos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą