Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 9d. 12:44

„Teatro dirbtuvės“ vėl kviečia į užsiėmimus su garsiais teatro menininkais

Teatro dirbtuvėse profesijos paslaptis aiškins žinomi aktoriai
Organizatorių nuotr. / Teatro dirbtuvėse profesijos paslaptis aiškins žinomi aktoriai

2010 metais sėkmingai debiutavęs „Teatro dirbtuvių“ projektas, skirtas scenos meno pagrindų pažinimui ir kūrybiškumo ugdymui, šįmet vėl kviečia į užsiėmimus su žymiais teatro menininkais. Programos metu garsūs Lietuvos menininkai įvairiapusiškai pristatys savo profesinės veiklos sritį, praplės meno pažinimo akiratį, suteiks galimybę susipažinti su kūrybos procesu.

Edukacinė „Teatro dirbtuvių“ programa sudaryta taip, kad pristatytų visas teatro meno sudedamąsias dalis: vaidybą, improvizaciją, kalbą, vokalą, šokį, scenografiją, kostiumo, dramaturgijos ir režisūros meną. Pasak dirbtuvių organizatorių, ši programa skirta besidomintiems teatru ir suprantantiems kūrybą kaip neatsiejamą šiuolaikinio žmogaus gyvenimo dalį.

Vytauto Didžiojo universitetas, bendradarbiaudamas su „Teatro dirbtuvėmis“, pernai suteikė galimybę penkiems Menų fakulteto studentams – Teatrologijos ir scenos menų vadybos programos magistrantams bei menotyros bakalaurantams – dalyvauti užsiėmimuose, kuriuos vedė žymūs teatro menininkai: režisierius Jonas Vaitkus, aktoriai Dalia Michelevičiūtė, Goda Piktytė, Dainius Svobonas, Edita Užaitė, Rimantė Valiukaitė, Andrius Žebrauskas, baleto šokėja Eglė Špokaitė, aktorius ir choreografas Gytis Ivanauskas, scenografės ir kostiumų dizainerės Marta Vosyliūtė, Agnė Kuzmickaitė. Šiais metais „Teatro dirbtuvių“ meistrų komandą papildė aktorius Ramūnas Cicėnas bei poetas ir eseistas Rolandas Rastauskas. 

„Teatro dirbtuvių“ organizatoriai su džiaugsmu praneša, kad 80 akademinių valandų trukmės edukacinė programa bus vykdoma ir šiais metais. Grupės dalyvių skaičius – 35. Išankstinė dalyvių registracija vyksta internetu iki rugsėjo 23 d. Užsiėmimai vyks Kaune ir Vilniuje. Dalyvio mokestį (950 Lt) prašoma sumokėti iki rugsėjo 30 d.

„Teatro dirbtuvių“ projektui vadovauja aktorė, Vytauto Didžiojo universiteto dėstytoja Goda Piktytė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos