Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„The Color Run Vilnius“ į sostinę atveža „Tropicolor“ bėgimą

The Color Run
Augusto Didžgalvio nuotr. / The Color Run
Šaltinis: Pranešimas spaudai
Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“
0
A A

Rugsėjo 4 d. Vilniaus Vingio parką užtvindys žmonės, norintys išsimarginti įvairiausiomis spalvomis. Jie dalyvaus tradiciniu tapusiame 5 km bėgime „The Color Run Vilnius“. Jau trečią kartą įvyksiančio spalvotojo bėgimo pagrindinė tema šiemet – „Tropicolor“.

Organizatoriai teigia, kad šių metų renginio dalyviai risnos trasa, dvelkiančia atogrąžų salų dvasia su gaiviais vasariškais aromatais, nuotaikinga muzika ir paplūdimio kamuoliais. Dalyvių lauks net keturios spalvų zonos, putų jūra ir renginį vainikuosiantis spalvų bei muzikos festivalis.

Kiekvienam, užsiregistravusiam į bėgimą, įteikiami riboto leidimo marškinėliai, ryškiaspalvis galvos raištis bei trumpalaikės „The Color Run“ tatuiruotės. Be to, dalyvio krepšelį dovanomis papildys ir renginio partneriai.

Spalvotojo bėgimo dalyviai, įveikę visą bėgimo distanciją, bus apdovanoti specialiais atminimo medaliais, papuoštais atogrąžų salų motyvais.

Registruotis į šių metų spalvotąjį bėgimą galima dviem būdais – individualiai arba subūrus komandą. Pirmuoju atveju teisė startuoti „The Color Run Vilnius“ šiuo metu kainuoja 23 Eur, o subūrus ne mažesnę nei 4 draugų komandą – po 20 Eur kiekvienam dalyviui.

Augusto Didžgalvio nuotr./The Color Run
Augusto Didžgalvio nuotr./The Color Run

Bėgimo organizatoriai teigia, kad šiais metais dalyvių registracija vyksta kur kas sparčiau, todėl galima tikėtis gausesnio išsiteplioti nebijančių bėgikų nei ankstesniais metais būrio. „Palyginti su praeitų metų tuo pačiu laikotarpiu, dalyvių sąrašas dabar jau yra maždaug tris kartus ilgesnis. O iki bėgimo dar nemažai laiko“, – dalyvių aktyvumu džiaugėsi „The Color Run Vilnius“ iniciatorius Simonas Gedutis.

Primename, kad „The Color Run“ buvo sukurtas JAV, siekiant skatinanti žmones rinktis sveiką gyvenimo būdą, dažniau šypsotis ir palaikyti glaudesnius ryšius su miesto bendruomene. Tai naujas bėgimo renginių žanras, juose nebūna nugalėtojų ar pralaimėjusiųjų.

Unikalus renginių ciklas kasmet nuspalvina vis naujus pasaulio miestus – iš viso įvyksta daugiau nei 300 „The Color Run“ bėgimų daugiau nei 50-yje valstybių.

Augusto Didžgalvio nuotr./The Color Run
Augusto Didžgalvio nuotr./The Color Run

Pirmasis „The Color Run“ bėgimas Vilniuje įvyko 2014 m.

Apie „The Color Run Vilnius“

Daugiau informacijos apie spalvotąjį bėgimą „The Color Run Vilnius“, ankstesnius renginius bei istorija pateikiama interneto svetainėje bei „Facebook“ paskyroje

Visi, skleidžiantys žinią apie „The Color Run Vilnius“ ar jame dalyvaujantys ir apie tai rašantys socialiniuose tinkluose, kviečiami naudoti žymą #TCRVilnius.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Bėgimas
Sužinokite daugiau