Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 17d. 15:13

Tradicinę kultūrą jaunimui pristatys „Etnoreidas“

Šventėje koncertuos modernaus folkloro grupė „Gyvata“.
Etnokultūros centro nuotr. / Šventėje koncertuos modernaus folkloro grupė „Gyvata“.

Klaipėdoje startuoja jaunimui skirtas projektas „Etnoreidas“, kuriuo siekiama patraukliomis ir šiuolaikiškomis formomis prabilti apie tradicinę kultūrą bei ja sudominti jaunus klaipėdiečius.

Nuo balandžio iki gruodžio Klaipėdos etnokultūros centre vyks jaunimo sueigos, tradicinių šokių mokymai, kūrybinės dirbtuvės, susitikimai su Lietuvos folkloro entuziastais, jaunimo dainų vakarai, mieste bus rengiamos įvairios akcijos ir tradicinės pramogos. Projekto „Etnoreidas“ organizatorius Klaipėdos etnokultūros centras kviečia ne tik pamatyti, bet ir pasirodyti, ne tik išgirsti, bet ir pasakyti – bendrauti ir augti etnokultūrinėje terpėje.

Balandžio 18, 19, 20 d. 15.00 – 18.00 val. Meno kiemo dirbtuvėse (Daržų g. 10) vyks „Etnoreido“ užsiėmimai. Dailininkė Jūratė Mierkienė mokys odinių improvizacijų. Dalyviai prašomi atsinešti odinių aksesuarų, rūbų ar odos gabalėlių, kuriuos dekoruositradicine ornamentika. Būtina registracija tel. 8-46-310022

Balandžio 19 d. 19 val. Etnokultūros centre (Daržų g. 10) vyks jaunimo sueiga, kur koncertuos modernaus folkloro grupė „Gyvata“ (vad. Donatas Bielkauskas, Klaipėda), vyks tradicinių šokių mokymai

Nuo balandžio 26 d. kiekvieną ketvirtadienį 18 val. Etnokultūros centre (Daržų g. 10) vyks jaunimo vakarėliai – „Vožiniai“ (tai senas lietuvininkų tarmės žodis), kurių metu bus mokoma tradicinių šokių, liaudies dainų, muzikavimo, amatų, susipažindinama su novatoriškomis folkloro grupėmis ir smagiai bus leidžiamas laikas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės