Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 24d. 15:16

TV žinių vedėja A. Dudurytė naujame miuzikle vaidins Velnio babą

Egidijus Bavikinas – Bernas
Organizatorių nuotr. / Egidijus Bavikinas – Bernas

Lapkričio 28 d. naujoje M. K. Čiurlionio menų mokyklos Šokio teatro salėje bus pristatytas naujas lietuviškas miuziklas „Čerai“, pastatytas lietuvių liaudies pasakų ir sakmių motyvais.

Pranešime spaudai teigiama, kad miuziklui libretą parašė  I. Rasimaitė, o muziką sukūrė kompozitorė V. Mažintaitė. Miuzikle atkuriamos žaismingos, o kartais ir baisios situacijos apie laumių, raganų, velnių ir žmonių nesibaigiančią kovą.

Scenoje bus galima išvysti ne tik žinomus profesionalius atlikėjus, bet ir žmones, kurie save tokiam žanre išbandys pirmą kartą – žurnalistus, teisininkus, auditorius, informacinių technologijų, rinkodaros specialistus.

„Iš tikrųjų tai pasiryžau dalyvauti tokiam projekte iš smalsumo. Lietuviškos sakmės ir pasakos, laumės, raganos, velniai man visada patiko, o čia dar miuziklas tokia tema. Dalyvavimas tokiuose projektuose tai lyg savotiškas atsišviežinimas. Juk labai įdomu pamatyt, kaip mąsto ir kuria kiti žmonės, kurie galbūt pirmą kartą save išbando save scenoje, taip gali pasisemti naujų kūrybinių idėjų ir galų gale taip nesuvirti savo sultyse“, – kalbėjo solistas Egidijus Bavikinas, miuzikle kuriantis pagrindinį Berno vaidmenį.

Žurnalistė ir TV žinių vedėja Asta Dudurytė pridėjo: „profesinė veikla kiekvieną žmogų tartum įrėmina, atrodo, kad negali nieko kito daugiau veikti. O Draugiškuose projektuose kiekvienais metais atrandu kažką nauja – vaidinau ir spektaklyje, tapiau ir pristačiau savo darbą dailės parodai. O šiemet manęs laukia tikras iššūkis – reikės dainuoti su choru, orkestru žiūrėti į direigentą ir vaidinti. Tikiuosi kažkaip tų keturių posmelių nepamiršti, be to, aš dar vis bandau atrasti savo personažą  – Velnio babą.“

Miuziklą „Čerai“ stato režisierius ir choreografas Andrius Pulkauninkas, muzikinis vadovas ir dirigentas Modestas Barkauskas. Solo partijas atlieka Egidijus Bavikinas (Bernas), Vilija Mažintaitė (Ragana), Aleksandras Latuškinas (Velnias Čemerys), Ieva Rasimaitė (Laumė), Asta Dudurytė (Velnio baba), taip pat vaidina ir šoka Julius Juchnevičius (Velnias Žiburinis).

Organizatorių nuotr./Asta Dudurytė  Velnio baba
Organizatorių nuotr./Asta Dudurytė – Velnio baba

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos