Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Užšaldyti“ – Mildos Gailiūtės tapybos paroda galerijoje „Meno niša“

Ištrinta erdvė (2008)
Mildos Gailiūtės kūrinys / Ištrinta erdvė (2008)
Šaltinis: 15min
0
A A

Birželio 16 dieną, ketvirtadienį 18 val. galerijoje „Meno niša“ (J. Basanavičiaus g. 1/13, Vilnius) atidaroma kaunietės Mildos Gailiūtės tapybos darbų paroda „Užšaldyti“, teigiama išpatintame pranešime spaudai.

Milda Gailiūtė 2010 metais baigė magistrantūros studijas Vilniaus dailės akademijoje Kauno dailės fakultete.

2010 m. dailininkės kūryba buvo įvertinta dviem apdovanojimais. Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus organizuotoje parodoje jos tapybos darbas buvo išrinktas geriausiu 2009 – ųjų metų kūriniu Kaune. Konkurse „Jaunojo tapytojo prizas 2010“  Milda Gailiūtė tapo antrosios vietos nugalėtoja. 

Dažnai menininkės tapyba tapatinama su grafika, piešiniu. Anot menotyrininkės Kristinos Stančienės: „Milda Gailiūtė yra atradusi gana savitą ir konceptualią peizažo traktuotę.“

Parodoje eksponuojami darbai priklauso 2008 – 2011 metais sukurtų darbų ciklui tema – „Ištrinta erdvė“. „Ištrinta erdvė“ – tai pagrindinė menininkės kūrybos tema, kurios idėja užsimezgė 2008 metais plenero metu. Parodos pavadinimas atsirado prisiminus pradžią: kūrybinė medžiaga – fotografijos – iš vasaros, o monochrominės didelio formato drobės atsirado žiemos pradžioje. Taip ir erdvės, ir pati vasaros gamta buvo užšaldytos.

Paroda veiks iki  2011 m. liepos 23 d.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą