Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 23d. 19:54

Užsieniečiai gali dainuoti lietuviškai?

Gitara
Photos.com nuotr. / Gitara

Šiemet, birželio 6 d. jau ketvirtus metus iš eilės, Lietuvą sudrebins mažame šiaurės Lietuvos miestelyje Rokiškyje vyksiantis gyvos muzikos festivalis „Tėvo gitara“ .

Festivalis vyks Tėvo dienos proga, nes mūsų nuomone šiai šventei skiriama per mažai dėmesio. „Tėvo gitara“ siekiame parodyti kokybiškos lietuviškos muzikos grožį, įrodyti, kad lietuviška muzika gali konkuruoti su visame pasaulyje žinomais šlageriais. Jaunųjų lyderių klubo pranešime spaudai teigiama, kad festivalyje dalyvaus grupės iš Italijos, Portugalijos, Latvijos, Turkijos, Lenkijos ir visos Lietuvos.  Šiuo metu užsienio grupės aranžuoja Lietuviškas dainas ir „Tėvo gitaros“ metu vieną iš dainos posmų atliks Lietuvių kalba. Festivalio iniciatoriai yra jauni žmonės, kurie viską organizuoja neprašydami jokio atlygio ir siekia, kad ir mažame mieste skambėtų kokybiška muzika.   

 „Tėvo gitara“ – tai ne tik gyvos muzikos festivalis, bet ir tarptautinis jaunimo mainų projektas finansuotas tarptautinės jaunimo bendradarbiavimo agentūros. 2009 m. gegužės 30 – birželio 8 dienomis 42 jaunuoliai iš  Italijos, Portugalijos, Latvijos, Turkijos, Lenkijos, Lietuvos susitiks Rokiškyje, kur kūrybinių artelių metu kartu aranžuos lietuviškas dainas, pažins vieni kitų kultūras ir išleis savo pačių aranžuotų dainų kompaktinę plokštelę. Mes tikimės, kad projekto pabaigoje kiekvienas projekto dalyvis galės drąsiai pasakyti: „ kiekvienos tautos muzika yra jos lobis “.

Temos: 2 Gitara Rokiškis

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:19
00:58
01:38

Dabar tu gali